Photo by Gustavo Fring from Pexels

O tom, že na dôvere je postavený nejeden šťastný vzťah niet pochýb. Vedieť, že môžeš svojmu partnerovi veriť v každom smere, a že ťa nikdy nemá v úmysle sklamať, je na nezaplatenie. Niektorí ľudia si práve na tomto vo vzťahu potrpia najviac. Tieto 3 znamenia zverokruhu patria k nim. 

Škorpión

Človek v tomto znamení pôsobí veľmi komplikovane a utiahnuto do seba. Ľudí si k sebe veľmi nepúšťa, a ak to niekto dokáže, tak len preto, že mu to sám dovolí. A to kvôli tomu, že vzťah s ním myslí veľmi vážne. Dôvera, a najmä vernosť, je pre neho na úplnom vrchole rebríčka hodnôt vzťahu.

Škorpión dáva do vzťahu všetko a na oplátku to chce aj späť. Ak raz partner sklame jeho dôveru, už nikdy mu nebude veriť tak, ako predtým.

Býk

Človek narodený v tomto znamení predstavuje hodnoty akými sú stabilita, mierumilovnosť a vernosť. Ak sa ocitne vo vzťahu, očakáva od neho pocit bezpečia, ktorý pramení aj z vedomia, že medzi nimi dvoma existuje silné a dôverné puto. Pre svojho partnera chce byť vždy prioritou.

Silná túžba po týchto veciach ho však vedie k častej žiarlivosti. Akýkoľvek náznak toho, že by mohol o svoju lásku a istotu v živote prísť mu nedá spávať.

Kozorožec

Kozorožec je človek zodpovedný a spoľahlivý. Tak ako v pracovnom, aj v tom osobnom živote túži po niekom, na koho sa bude môcť spoľahnúť konečne aj on. Chce vložiť svoju lásku a dôveru do rúk tomu, kto to s ním myslí rovnako vážne.

Keď má pocit, že jeho polovička to nemyslí rovnako, zdá sa mu, akoby mu kradla životný čas, ktorý by mohol venovať niekomu inému. Naozaj nestojí o nikoho, kto mu svoju oddanosť nedokáže preukázať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy