dievča sedí v prírode

Víkend nám už pomaly klope na dvere a my tu pre teba máme horoskop. Prezradíme ti, čo ťa v tento sviatočný deň čaká a neminie. 

Budeš sa z niečoho radovať alebo sa ponoríš do depresie? Jedno znamenie dnes čaká nepekná hádka s frajerom a následný rozchod. Iné zase zažije romantický večer pri sviečkach. A čo dnes čaká práve teba?

Horoskop na dnes

Baran

Dnešný horoskop pre teba nebude ničím výnimočný. Čaká ťa úplne obyčajný štvrtok. Kvôli voľnu stratíš pojem o čase a budeš v tom, že je víkend. Večer na teba ale doľahne realita a ty si uvedomíš, že na druhý deň musíš ísť ešte do práce. Nezúfaj, víkend je už naozaj za rohom.

Býk

Práve ty patríš medzi znamenia, ktoré dnes čaká škaredá hádka s milovaným partnerom. Vyvrcholí to až tak veľmi, že sa rozídete. Môže to ale byť iba chvíľková záležitosť, ktorá po chvíli vyprchá a vy sa opäť dáte dokopy. Jednoducho jednému z vás prasknú nervy a nevydržíte to.

dievča so sklonenou hlavou si číta horoskop
zdroj: Unsplash/Amadeo Valar

Blíženci

Aj napriek tomu, že je voľno, ty budeš robiť. Na konci mesiaca sa to ale odzrkadlí na tvojej výplate. No dusnú atmosféru v práci to nezmení a kvôli tomu začneš uvažovať nad výpoveďou. Dôvodom je aj to, že si sa cez sviatok venovala práci.

Poobede ťa poteší priateľ s úsmevom na tvári, ktorý ťa doma privíta vášnivým bozkom a obrovským objatím. Zrejme na tebe akosi cíti napätie a chce zľahčiť situáciu.

Rak

Niekto ti dnes s niečím pomôže a tebe to vyčaruje úsmev na tvári, ktorý tam budeš mať prilepený celý deň. Táto nálada ovplyvní aj tvoj nasledujúci deň v práci, kde ťa čakajú úspechy. Patríš predsa medzi znamenia, ktoré tento mesiac v pracovnej oblasti pokoria svet.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop