žena v okuliaroch

Táto nedeľa bude pre viaceré znamenia stvorená na oddych. Vítané sú aj menšie výlety a chvíle vo dvojici, ktoré môžu vzťah aj upevniť. Niekto si však bude musieť dať väčší pozor na napätie, menšie hádky či žiarlivosť. Čo hovorí horoskop o tvojom dnešnom dni?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop upozorňuje, aby si si dávala pozor na veci, ktoré zostali v láske nevypovedané, mohli by totižto pokaziť vzťah. Dnešná nedeľa však bude pre teba oddychová a pohodová. Navštíviť môžeš svojich najbližších a dopriať si môžete aj spoločnú prechádzku mestom alebo blízkym okolím. Nezabúdaj na kvalitný nočný spánok, dodá ti energiu na nový pracovný týždeň.

Býk

Dnes očakávaj podporu v láske zo strany Mesiaca. Platí to pre zadané, ale aj tie, ktoré sú bez partnera. V prípade, že je počasie prajné a nemáš žiaden program, vytiahni svoju polovičku na menší nedeľný výlet. Váš vzťah sa ním môže ešte viac upevniť. Večer si doprajte spoločný oddych pri dobrom filme, pozor si dávaj na ponocovanie.

Líder vo vzťahu
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Blíženci

Dnešnú nedeľu budeš potrebovať trochu viac rozvážnosti voči ostatným, ale aj k svojej polovičke. Pozor si daj rovnako na dusnú atmosféru, ktorá by mohla vyvolať zbytočnú hádku. Radšej sa vyber na čerstvý vzduch, vítané sú taktiež stretnutia s priateľmi. Potrápiť ťa môže trávenie, preto si dopraj ľahšie a zdravšie jedlo.

Rak

Horoskop radí, aby si sa dnes posnažila nehádzať všetku vinu na svojho partnera. Pokiaľ ťa niečo nahnevalo, čo najskôr sa upokoj a zamysli sa nad tým, že ani ty nie si bez chyby. Popoludnie praje oddychu a relaxu, nezostávaj však sedieť doma, odpočinúť si a prísť na iné myšlienky sa dá na toľkých možných miestach.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop