žena v klobúku

Hovorí sa , že máj je mesiacom lásky. Vo viacerých prípadoch tomu tak aj bude, nakoľko ju horoskop prinesie v plnej miere. Mnohé však čakajú pracovné, ale aj životné zmeny. Niektoré znamenia budú musieť dokonca odstrániť negatívnych ľudí zo svojho života. Čo čaká v najbližších týždňoch teba?

Horoskop na máj

Baran

Mesiac máj prinesie pokojnú atmosféru na pracovnom poli. Na jednej strane budú tvoje zárobky ako obvyklé, na druhej urobíš veľký pokrok vo svojich projektoch a úlohách. Prinesú však veľa optimizmu do budúcnosti.

Na lásku nebude toľko priestoru ako doposiaľ, pretože ťa práca bude priveľmi zamestnávať, je preto možné, že sa trochu v tomto smere s partnerom vzdialite. Nepôjde však o nič vážne.

Býk

Do tvojho života prichádza evolúcia. Na pracovisku sa začne veľa vecí meniť, nemala by si však byť až taká tvrdohlavá, nakoľko práve tieto zmeny ti môžu priniesť veľa pozitívneho.

Aj v láske buď pripravená privítať nové známosti, nebráň sa im a nadväzuj kontakty. Máj je skvelým mesiacom na to, aby si stretla toho správneho človeka pre život. Pokiaľ už vzťah máš, horoskop upozorňuje, že nastal čas na zmenu v tejto oblasti.

Žena sedí pri okne sama
zdroj: Unsplash/Scott Warman

Blíženci

Tento mesiac si veľa neoddýchneš, nakoľko najbližšie týždne budeš doslova zavalená neustálymi zmenami a to bude aj dôvodom na hľadanie stability. Neprepadni však panike a každý jeden svoj krok dôkladne zváž.

V láske existuje viacero scenárov. Prichádza jednak veľa nových možností a stretnutí, no tiež niekoľko dôležitých rozhodnutí, ktoré budú musieť urobiť predovšetkým dlhodobé páry.

Rak

Nasledujúce týždne budú tými, ktoré ti prinesú nepretržité vzostupy a pády. Čaká ťa veľa úspechov, avšak na úkor viacerých vecí, ktoré si budeš musieť odriekať. Tento mesiac bude pre teba veľmi rýchlym a nebudeš mať počas neho ani chvíľu času pre seba.

Situácia sa zlepší v druhej polovici mesiaca, kedy sa začneš užívať svoje výsledky. Pokiaľ patríš medzi tie, ktoré prestali veriť v lásku, prichádza v tomto smere nádej, niektoré vzťahy sa môžu oživiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop