Unsplash/Abo Ngalonkulu

Určite si sa už dostala do situácie, kedy si nevedela, čo robiť. Potrebovala si radu, lebo aj tvoje vnútorné ja zrazu len mlčky v tebe stálo. Je to bežné a stáva sa to mnohým z nás. Nikto nespadol z neba dokonalý a sú dni, kedy jednoducho potrebujeme pri sebe niekoho, kto nám dokáže otvoriť obzor a ukázať nám iný smer, lebo ten starý už nemá zmysel. Vedela si, že hviezdy týmto znameniam zverokruhu dopriali dar, ktorý z nich robí skvelých radcov?

Býk

Veľmi inteligentné znamenie, ktoré je v radách naozaj majster. Tým, že mnohokrát sám riskuje, naberá množstvo skúseností a tým sa učí. Svoju múdrosť však veľmi rád podáva ďalej, najmä tam, kde ju je treba. Je v mnohých veciach veľmi otvorený a to mu dáva priestor na rozhľad širšieho obzoru riešenia problémov. Je to také svetielko na lepšie časy, svojím postojom a vnímaním sveta vie dobre motivovať a nakopnúť. Samozrejme aj svojou energiou.

Panna

Dôvod, prečo vie Panna naozaj dosť dobre poradiť je, že sa na svet pozerá očami tak, akým v skutočnosti je. Samozrejme, že v sebe nosí nádej na lepšie časy, ale nie je to rozhodne snílek, ktorý sa bojí pozrieť pravde do očí. Keď sa niečo kazí, prizná si to a hľadá riešenia, ale s kľudnou mysľou. A tak to aplikuje aj vtedy, keď ju niekto žiada o pomoc.

Váhy

Ak nie Panna, čo takto Váhy? Veľmi dobrou vlastnosťou Váh je, že sa dokážu vžiť tak do druhej koži, že i cudzie problémy riešia ako vlastné. Sú veľmi empatické a určite by dotyčného nenechali len tak. Snažia sa hľadač riešenia bez ohľadu na to, ako dlho im to zaberie z času. To by si si mala skutočne vážiť. Nie každý ma takú trpezlivosť ako Váhy. Veď ako sa hovorí, v núdzi poznáš priateľa, Váhy ním sú!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy