znamenia

Pred nami je posledný septembrový týždeň, ktorý sa zároveň prelína s prvým dňom mesiaca október. Pre tri znamenia zverokruhu bude obzvlášť náročný. Avšak horoskop odporúča, aby tieto osoby zostali trpezlivé, pretože pôjde len o prechodné obdobie. O koho v tomto prípade pôjde?

Znamenia, ktoré čaká náročný týždeň

Býk

Nastávajúci týždeň začne pre teba hneď dvoma ťažkými dňami, o čo sa postará nepriaznivý vplyv Mesiaca. Vyskytnúť sa preto môžu aj pracovné problémy.

Ani planéta lásky nebude v ideálnom postavení a prinesie do tvojho partnerského života hádky alebo rôzne diskusie. Dávaj si pozor na to, aby si si všetku svoju nervozitu nevybila práve na polovičke. Situácia sa zlepší až počas nedele, ktorú by si mala využiť na dialóg s partnerom.

Tieto 4 znamenia zverokruhu sú náročné na lásku a vzťahy. Či ťa do tejto skupiny radí aj samotná astrológia, zistíš v tomto našom článku.

Blíženci

Planéta Merkúr bude tou, ktorá sa postará o nepriaznivý prechod do tvojho znamenia. To môže priniesť ďalšie komplikácie do profesionálnej oblasti a pracovných vzťahov.

Žena počas jesene
zdroj: Pexels/Abi Greer

Tvoje projekty a spolupráce by mohli počas budúceho týždňa utrpieť a priniesť určité spomalenie či moment zablokovania. Pokiaľ budeš v tejto oblasti robiť nejaké vážnejšie rozhodnutie, skús sa orientovať na pondelok alebo utorok.

Vodnár

Aj počas nasledujúcich dní zostane Venuša v opozícii voči tvojmu znameniu. Potrvá to ešte niekoľko týždňov, no musíš to vydržať. Už onedlho budeš môcť nadobudnúť vyrovnanosť na poli lásky a citov.

Je viac ako pravdepodobné, že sa ti to aktuálne zdá nemožné, no skús byť o čosi viac trpezlivá. Ani v práci to nebudeš mať ružové, pretože sa budeš musieť vysporiadať s určitými spomaleniami kvôli nepriaznivej polohe planéty Jupiter.

Pokiaľ by si sa rada dozvedela, ako na tom bude do konca toho mesiaca tvoja peňaženka, prečítaj si náš finančný horoskop na koniec septembra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy