žena

Niektoré znamenia sa zamilujú rýchlo, iným to zas nejakú chvíľu trvá. Tieto štyri poníma samotná astrológia za tie, ktoré sú na lásku a vzťahy o niečo náročnejšie. Nájdeš medzi nimi aj to svoje?

Znamenia náročné na lásku a vzťahy

Býk

Nie je žiadnou tajnosťou, že Býci sú veľmi tvrdohlaví a často majú horúcu hlavu. Pre svoju silnú osobnosť, ale i miestami tupú povahu patria medzi jedno z najťažších znamení v rámci zamilovania sa. Na mnohých tak môžu pôsobiť veľmi sebavedomo, avšak práve na to sú niektorí Býci patrične hrdí.

Strelec

Strelci sú spomedzi všetkých znamení zverokruhu najväčší beznádejní romantici. Veria v pravú lásku a dokážu so svojím milovaným človekom zostaň navždy. Avšak vo výbere sú veľmi opatrní a dobre si rozmyslia, komu dajú srdce. Majú totižto sklony k veľkému citovému zraneniu. V prípade, že si niekto získa ich dôveru, budú milovať len tohto človeka a dovolia si pri ňom stratiť i hlavu.

Kozorožec

Osoby tohto znamenia dokážu byť veľmi chladné a majú dokonca aj vysoké nároky v láske. Za týmito vlastnosťami skrývajú Kozorožci i svoje skutočné pocity. Na získanie ich dôvery je potrebný niekto naozaj veľmi výnimočný, pretože inak dokáže byť vzťah s nimi náročný. Kľúčom v tomto smere je u nich čas.

Pár sa pozerá na mesto - znamenia
zdroj: Pexels/Daniela Fazendeiro

Vodnár

Vodnári majú najťažší vzťah predovšetkým sami so sebou. Iných dokážu milovať bez akýchkoľvek väčších či menších problémov, no veľa vzťahov im vie zlyhať len preto, že nevládli milovať samých seba. Ide o veľmi výnimočné znamenie, najviac odlišné od všetkých ostatných, a preto aj samotná láska je niečo, čo je pre nich občas zložité.

Nachádzajú sa však medzi nami aj tie znamenia zverokruhu, ktoré sú spomedzi všetkých najcharizmatickejšie. Tieto tri dokážu očariť každého. O ktoré ide, sa môžeš dozvedieť v tomto našom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy