Máš vo svojom živote priateľov alebo priateľky, ktorí sú narodení v znamení Ryby? Ani nevieš, aké máš veľké šťastie. Pomáhajú všetkým, o ktorých vedia, že sú v núdzi.

Ryby sú považované za veľmi empatické znamenie, ktoré ti porozumie v každej situácii. Svoje pocity vyjadrujú veľmi priamo a radi ti povedia, čo cítia hneď. Nemajú pred tebou tajnosti a všetky nezhody sa snažia riešiť osobne.

Pomocníci v núdzi

Často sami nevedia, čo so svojim životom, no sú vždy ochotné pomôcť svojim priateľom. Či si už budeš prechádzať rozchodom, rozvodom rodičov, ťažkými skúškami, zmenou práce alebo len krízou v svojom živote. Budú vždy pri tebe a vypočujú ťa aj o polnoci.

zdroj: Photo by Parker Whitson on Unsplash.com

Priateľstvo

Dávaj si pozor na to, aby si ich nezranila, pretože rovnako ako radosť, vedia precítiť do hĺbky aj bolesť a smútok. Aj to je dôvod, prečo ti najprv Ryba nemusí veriť – v minulosti sa v ľuďoch sklamala, preto chce postupovať opatrne. Nehnevaj sa za to na ňu.

Tvoja priateľka Ryba si musí nájsť priateľa, ktorý ju bude podporovať v jej nápadoch. Vo vzťahoch je veľmi originálna a vymýšľa stále niečo nové – bude sa tak musieť naviazať len na niekoho, kto bude mať dosť odvahy, aby to s ňou vydržal.

Vzťahy

Tým, že sú Ryby skvelí priatelia a poslucháči, vedia si nájsť rovnako skvelých kamarátov. Majú pri sebe niekoho, kto ich ocení a vie, že za to stoja (ak to tak nie je, nemajú žiadne previnenie, ak ho odstránia zo života).

Láska znamenia Ryby je veľmi vzácna, preto nikdy nekončí, no často berú ľudia túto lásku ako samozrejmosť. Neurob túto chybu aj ty a ceň si to priateľstvo, ktoré máš. Rybám naozaj môžeš veriť, ak povedia: „Žiadni noví priatelia, iba ty a tých čo milujem celý život.“

Ak chceš aby bola tvoja priateľka šťastná, urobte si filmový večer s dobrým jedlom. Ryby milujú filmy a blízkosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.