instagram.com/edsheeran

Určite poznáš ten pocit, keď v žalúdku cítiš príjemné chvenie, motýle a po mysli ti neustále behá tvoj najnovší objav. Srdce ti ide z hrude vypadnúť. K tomuto radostnému obdobiu neodmysliteľne patria aj zaľúbené piesne, ktoré tento neobyčajný pocit znásobujú ešte viac.

Preto sa pohodlne usaď a zaspomínaj si spoločne s nami na azda najkrajšie zamilované piesne, ktoré zobrazujú jednoducho pravú lásku! Možno si už na niektoré pozabudla, preto využi chvíľku a pripomeň si túto nádheru!

Portál oprahmag.com síce vybral top 50, my ti však ponúkame tie naj z naj. Súhlasíš s naším zoznamom?

Kylie Minogue – Love at the first sight

Nestarnúca kráska Kylie Minogue v tejto pesničke spieva o láske na prvý pohľad a o tom, ako sa zrazu všetko zlé zmenilo na dobré. Určite ten pocit poznáš aj ty. Nuž, nie nadarmo sa hovorí, láska aj hory prenáša.

Ed Sheeran – Thinking Out Loud

Nie je pesnička, ktorá by sa Edovi počas jeho kariéry nepodarila. Romantický klip s krásnym textom o láske, ti proste musí roztopiť srdce. A keby len to… Keď sa čo i len na chvíľku ponoríš do slov, tento príbeh lásky ťa dostane do kolien! Stará dobrá klasika, ktorá nikdy neomrzí.

Cheryl Cole – Parachute

Ďalšia ikonická nielen speváčka, ale i samotná pieseň. Cheryl z roku 2010 má dokonalo prepracovaný klip, za ktorým zároveň nezaostáva ani jej samotný text. Ukázala sa aj ako schopná tanečníčka a popri tom si spieva: “…nepotrebujem padák, zlato, keď mám teba…chytíš ma, keď budem padať dole…”. Láska je jednoducho mágia. Nemyslíš?

Clean Bendit ft Jess Glynne – Rather be

Na prvé počutie rezkejšia pieseň, no aj napriek tomu je oslavou lásky. Tušila si to vôbec?  Úspešný hit hovorí o tom, že nezáleží na tom kde sme, pokiaľ sme so svojou milovanou polovičkou, pretože niet miesta, kde by bol človek radšej. Láska je liek, je to spôsob, ako uzdraviť boľavú dušu. Je ti náplasť… Stačí tak málo a dokáže nám vyčarovať úsmev na celý deň.

Zdroj: Youtube, oprahmag.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating