Tú ženu, ktorá vyrastá bez otca, spoznáš ihneď.

Zistíš, že je to ona, len čo začne rozprávať. Je starostlivá, silná, láskavá a nikdy nepovie o nikom niečo zlé. Snaží sa usmievať, hoci vie, že celú noc preplakala.

Keď stratíš otca z akéhokoľvek dôvodu, bolí to. Nie preto, lebo budeš vyrastať len s mamou a nebudeš mať mužský vzor. Preto, lebo ti v detstve nedá mama takú lásku, akú by ti mal dať otec. Nepostará sa tak, akoby sa mal postarať on.

Stratiť niekoho, koho si mala bezhranične milovať, ťa zmení.

zdroj: unsplash.com

Tú ženu, ktorá nemá otca, musíš milovať.

Ona ťa potrebuje v živote viac, než si vieš predstaviť. Potrebuje ťa cítiť. Potrebuje tvoju oporu a povzbudenie v ťažkých dňoch.

Ona ťa bude ľúbiť najviac na svete. Budeš pre ňu všetko, čo si vieš predstaviť. Úprimnosť sa v dnešnej dobe hľadá ťažko, no táto žena jej má veľa. Skrýva si ju pre toho, kto je naozaj pripravený pri nej stáť.

Musíš cítiť, že muž, ktorého sa rozhodne milovať, je ten pravý. Musí mať z neho zimomriavky už preto, lebo sa jej pozrie do očí. Musí ju akceptovať takú, aká je a dať jej priestor.

Ona nikam neodíde. Len si chce vybudovať úctu a rešpekt.

zdroj: unsplash.com

Vie, že láska je krásna, preto ju nechce stratiť pre niečo, čo by si neskôr vyčítala.

Tá žena, ktorá vyrastá bez otca, bude o teba bojovať. Každý problém sa bude snažiť vyriešiť a nikdy ťa nespochybní. Vždy ťa bude podporovať, motivovať a z času na čas rozmaznávať.

Ona ľúbi inak. Nie len polovične, nie len akože, nie len na chvíľu. Jej láska sa nedá porovnať s inými. Je tak silná, že ani ten najväčší hurikán by to nezvládol.

Túto ženu bude pocta milovať. A keď ťa nechá, vieš, že si vyhral.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.