instagram/allisonbickerstaff

Rok 2021 je už v plnom prúde. Aj keď nezačal optimisticky, týmto znameniam sa bude dariť. Nový týždeň so sebou prináša prekvapivé informácie, náročné výzvy, no aj radosti.

Rak

V tomto týždni by si sa mala zamerať na svoje telo. Počasie bude slnečné, preto by si mala vyskúšať beh vonku. Otužíš sa a zároveň vybeháš všetky koláče, ktoré si počas sviatkov zjedla. Už skončili, preto sa nemôžeš ďalej vyhovárať. V práci bude panovať napätá atmosféra, no podarí sa ti udržať mier so všetkými. Ak nasadíš svižné pracovné tempo a budeš pracovať na 120%, čaká ťa šťastný mesiac. Odrazí sa to na tvojom plate a budeš si môcť kúpiť niečo, po čom dlho túžiš.

Vo vzťahu by si mala viac komunikovať. Skús tento týždeň s partnerom viesť 20 minútový rozhovor každý večer.

Strelec

Tento týždeň by si nemala zabúdať na šírenie lásky a objatí. Ľudia potrebujú pozitívnu energiu – rovnako ako ty. Mala by si sa zamerať na to, koľko lásky dostávaš. Podľa toho pristupuj k ostatným a rozdávaj 2x viac. Vďaka tomu bude tvoj týždeň plný šťastia a všetko pôjde podľa plánu. Nemala by si sa však namáhať. Rozhodne zabudni na ťažkú túru v prírode, namiesto toho zvoľ ľahkú prechádzku. Pri túre by si si mohla spôsobiť zranenie.

S partnerom sa môžeš vybrať na výlet. Aj v takejto situácii je potrebné, aby si si robila dni pekné.

Ryby

Nemusíš sa ničoho báť, tento týždeň bude tvoj! Je pravda, že sa budeš musieť veľa snažiť, no zvládneš to. Každý začiatok roka je po Vianociach stresujúci. Tento týždeň by si sa mala vrhnúť na upratovanie celého domu/bytu, mala by si si naplánovať financie (v roku 2021 budú pre teba obzvlášť dôležité) a v piatok môžeš skúsiť relaxačný kúpeľ. Vďaka nemu budeš naladená optimisticky, oddýchneš si a povinnosti budeš riešiť s pokojnou hlavou.

Ak si vo vzťahu, nezabudni dať tento týždeň partnerovi darček/malú drobnosť, pretože na maličkostiach záleží najviac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy