Pexels/Vlada Karpovich

hračkách pre dospelých sme už písali. Tie si môžeš ísť kúpiť, objednať alebo ich môžeš dostať ako darček. Avšak, nasledujúce veci máš určite doma aj ty. Sú to obyčajné doplnky, ktoré nechýbajú v domácnosti.

Nejde o žiadne výmysly. Len buď odvážna a drž sa hesla, že vo fantázii je všetko povolené.

Silonky

Dámske silonky sa dajú využiť na zviazanie nôh alebo rúk. Je to bezpečnejšia verzia prípadu, kedy by ti chcel partner spútať ruky lanom. Silonky sú jemnejšie, nezarežú sa ti do kože, sú intímne a vášnivé.

Ak sa zväzovanie rúk nebude priateľovi pozdávať, môže ti s nimi jednoducho obviazať vlasy a ťahať ťa za ne.

Kravata

Kravatu musí mať doma každý správny muž. Pokiaľ ti chce dopriať intenzívnejší zážitok z milovania, kravatou ti môže zaviazať oči. Vďaka tomu nebudeš nič vidieť, iba si to užívať. Zosilnia sa ti tak iné zmysly, ktoré ti poskytnú sladký pôžitok.

Opasok

Tento nástroj je len pre silné žalúdky. Opaskom môžeš svojho partnera jemne biť. Naozaj nemôžeš byť drastická, pretože by sa to mohlo vymknúť kontrole. Samozrejme, tvoj priateľ si s tebou môže roly vymeniť a opasok dostane do rúk on. Je to len na tebe – urob to, čo sa ti bude viac páčiť.

Kocky ľadu

O tom, že sa pri milovaní dajú využiť kocky ľadu, si už určite počula. Ľad je ideálny na to, aby si ním mohla prechádzať po priateľovom hrudníku či chrbte. Naskočia mu zimomriavky, ktoré ho zároveň vzrušia. Ak budeš mať chuť na sladké, skús aj zmrzlinu, ktorú z neho môžeš zlízať (alebo on z teba).

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating