Francúzsko je dobre známe ako krajina módy, krásnych žien, dobrého jedla a predovšetkým elegancie. Štýl žien sa vyznačuje najmä jednoduchosťou a ženskosťou, pričom významnú rolu hrajú aj farby – ich prelínanie a súhra sú pre mnohých neopakovateľným zážitkom. Je však možné túto nádheru zachytiť aj inak ako voľným okom? Pre túto talentovanú mladú umelkyňu rozhodne áno!

Juliette Abitbol je žena, pochádzajúca z Francúzska, s očividným nadaním pre fotografovanie. Hoci jej meno nie je známe v odlahlejších kútoch sveta, priazeň si získala u mnohých ľudí po celej Európe, no väčšina jej fanúšikov je (ako inak) z Francúzska. Jej instagramový profil, na ktorom prezentuje svoju tvorbu sleduje viac ako 12-tisíc ľudí a jej originálne fotografie si získavajú čoraz väčšiu priazeň.

View this post on Instagram

@jacquemus 2019 💛

A post shared by Juliette Abitbol (@julietteabitbol) on

Pri jej tvorbe si môžeš všimnúť jej zameranie najmä na ženy, ale aj na miesta, skupiny ľudí či predmety. Takmer na všetkých fotografiách dominujú zaujímavé farby, ktoré su skvele vyvážené, a dielam dodávajú jedinečný nádych a krásu parížskej elegancie.

Najdôložitejšie je ale to, že dokáže zachytiť krásu okamihov a to zakaždým úplne inou formou. Dokonalé umelecké cítenie, ktoré priam dýcha zo všetkých jej prác môžeš vnímať tým, že každá fotografia skrýva svoj vlastný príbeh, len sa treba poriadne pozrieť.

Ak ťa teda zaujíma fotografovanie či umenie celkovo, určite ti odporúčame navštíviť profil tejto nadanej umelkyňe a získať trocha inšpirácie!

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.