Unsplash/Anastasiya Pavlova

Opakuje sa nám situácia z minulého roka. Podniky sú zatvorené, vianočné trhy nie sú, mali by sme obmedziť stretávanie v spoločnosti a byť doma.

Rozmýšľaš, čo by si podnikla so svojím frajerom? Prinášame ti 5 tipov na originálne vianočné rande v situácii, kedy je takmer všetko zatvorené.

Maratón vianočných filmov

Neexistuje lepšie, pohodlnejšie, lacnejšie a vianočnejšie rande, než filmový maratón. Nestojí to takmer nič, preto si také môžete dopriať aj každý týždeň. Stačí vám len vybrať tie správne filmy, nachystať občerstvenie a túliť sa k sebe.

Nakupovanie darčekov

Pokiaľ ešte s frajerom nemáte darčeky pod vianočný stromček, ideálnym spôsobom, ako stráviť čas je aj ich nakupovanie. Našťastie, obchody sú (zatiaľ) čiastočne otvorené, preto sa na to môžete vrhnúť. Pred nákupmi si doprajte šálku horúcej čokolády či dobrú kávu, a hon za darčekmi môže začať.

V aute na parkovisku

Ak si s priateľom náročnejšia a domáce jedlo vám nie vždy chutí, istí to take away jedlo. Stačí len sadnúť do auta, objednať si menu a vychutnať si večeru na parkovisku. Počas vianočného obdobia má aj toto miesto svoje čaro, pretože je vysvietené svetielkami a zasnežené od snehu. V aute môžete počúvať pesničky alebo sa rozprávať.

Karaoke vianočných pesničiek

Keď vás omrzí obyčajné počúvanie pesničiek, môžete si doma urobiť vlastné karaoke. Základným pravidlom je, že všetky skladby musia mať vianočnú tematiku. Bez nej by to predsa nebolo vianočné rande. Túto aktivitu môžete osviežiť aj odmenou, ktorú dostane lepší spevák.

Sánkovanie/guľovačka

Nenadchlo ťa nič z vyššie spomenutého? Skvelým zimným programom môže je aj sánkovanie a guľovanie. Môžete vyjsť na ten najvyšší kopec, ktorý v okolí máte a zažiť bláznivé dobrodružstvo. Keď toho budeš mať dosť, neboj sa priateľovi vyhlásiť vojnu a začať ho guľovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating