instagram.com/zendaya, instagram.com/ladygaga, instagram.com/parishilton

Pomaly sa končí druhý mesiac roka 2020 a už máme v celebritnom svete o pár vzťahov viac!

Lady Gaga & Michael Polansky

Shallow hviezda bola pristihnutá, ako so svojim novým priateľom Michaelom opúšťa Hard Rock Stadium v Miami po Super Bowle, 2. februára.

Dvojica spoločne oslávila Silvester, no Gaga potvrdila ich vzťah „oficiálne“ ich prvou spoločnou fotkou na jej instagramovom profile 3. februára.

Jessie J & Channing Tatum

Po takmer roku randenia sa koncom roka 2019 rozišli. Necelý mesiac po rozchode, koncom januára sa ale dali opäť dokopy, oznámil časopis People.

Avril Lavigne & Pete Jonas

People potvrdil, že Avril randí s muzikantom Petem Jonasom. Párik spoločne prišiel do Beverly Hills, do Beverly Hilton hotela na pre-Grammy gala 25. januára.

Kendall Jenner & Ben Simmons

People oznámil, že Kendall a Ben sa dali opäť dokopy po rozchode. Dvojica sa rozišla kvôli nedostatku času na ich vzťah, keďže Kendall ako modelka neustále cestuje po celom svete a Ben ako NBA hráč často býva mimo domu.

Gabriella Brooks & Liam Hemsworth

Koncom januára sa Liam so svojou exmanželkou Miley Cyrus finálne rozviedli, potvrdili zdroje. Krátko po tom vyplával na povrch oficiálny vzťah Liama s Gabriellou.

Paris Hilton & Carter Reum

Po zrušených zásnubách Paris a jej bývalého priateľa Chrisa Zylka v roku 2018 mala Paris od randenia na chvíľku pokoj. Začiatkom januára sa na afterpárty Golden Globes 2020 ukázala Paris s Carterom ako oficiálny pár, potvrdil časopis People.

Zendaya & Jacob Elordi

Dvojica hercov mala k sebe blízko už v lete 2019. Spoznali sa na natáčaní seriálu Euphoria, kde si padli do oka. Popri natáčaní sa stretávali aj mimo, súkromne a začiatkom februára potvrdil zdroj E-News ich oficiálny vzťah.

Zdroje: people.com, people.com, people.com, harpersbazaar.com, people.com, eonline.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating