instagram.com/voyo.sk

Pár, ktorý od začiatku všetci fanúšikovia Svadby na prvý pohľad milujú. Dve osobnosti, ktoré sa našli a zažívajú nádherné spoločné chvíle. Bláznivá Tereza a mužný Milan si k sebe našli cestu a vyzerajú ako najzamilovanejšia dvojica tejto show. 

Na romantickej svadobnej ceste im bolo krásne. Na záberoch vyzerajú ako čerstvo zamilovaní novomanželia, ktorí sa poznajú už roky. Spoločný humor, zmysel pre dobrodružstvo túto dvojicu spojila, avšak návrat do reality nebol taký ružový, ako by sa mohlo zdať.

Počas dní, keď boli spolu 24 hodín denne bolo všetko dokonalé, avšak na Milana čakal návrat do práce a nebolo možné vyhnúť sa ceste do Prahy. Ako si mohla vidieť v dnešnej časti na Markíze alebo Voyo , najprv prebehlo zoznámenie sa s rodičmi, kde pri debate s otcom, prišla na scénu aj sekera. Terezin otec ju však nevybral na Milana. Toho si obľúbili obaja rodičia a otec sa teší, že do rodiny prišiel chlap ako hora.

Zvrat spôsobil až odchod Milana do Prahy, kam odišiel kvôli pracovným povinnostiam, no stihol si užiť aj trochu zábavy, čo v Tereze prebudilo žiarlivosť a sklamanie. Milan sa totiž zúčastnil kolaudačky kamarátovho bytu aj s dvoma ženami.

Čo sa stalo, ako to Terezka zobrala a ako sa vyvinie ďaľšie pokračovanie ich spoločného života uvidíme až v ďalšej epizóde. Ale je viac ako pravdepodobné, že Milana čaká tichá domácnosť alebo hádka. Žeby nastala prvá novomanželská?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News