instagram/couplegoals

Po akej žene muži naozaj túžia? V čom tkvie to tajomstvo, tá vlastnosť, ktorá ich tak priťahuje? Nuž, každý má svoj typ – či už sa to týka výzoru alebo správania. No zároveň chlapi uznávajú, že nasledujúcim 3 typom žien, je veľmi ťažké odolať.

Tá, ktorá sa rada smeje

Úsmev je azda ten najkrajší makeup. Žena, ktorá sa usmieva je na prvý pohľad oveľa viac príťažlivejšia, ako kráska, ktorá sedí vedľa nej, no netvári sa nadšene. Je prirodzené, že nás viac láka človek, ktorý sa smeje, z ktorého vyžaruje radosť a optimizmus, pretože sa s ním chceme cítiť dobre. A kto sa cíti dobre, ten sa rýchlo zaľúbi.

Muži milujú, keď má žena zároveň zmysel pre humor a neurazí sa na neškodnom vtipe.

Tá, ktorá je prirodzene sebavedomá

Muži tvrdia, že nie je nič viac hot, ako žena, ktorá je sebavedomá. Prirodzene sebavedomá. Nebavíme sa teraz o namyslenej pani, ktorá chodí s nosom hore. To zdravé sebavedomie tkvie vo vedomí, že je so sebou spokojná, že vie čo robí a nehanbí sa za seba, svoje správanie ani názory.

Keď vojde do miestnosti netvári sa ako šedá myška a netreba ju nútiť k tomu, aby sa nejak vyjadrila. Muži vidia, že sa s ňou dá o všetkom porozprávať, a že ide o vyrovnanú ženu, ktorá ich neprekvapí nejakými komplexami.

Tá, ktorá je nezávislá

Vraj sa muži nezávislých a silných žien boja. Nie je to úplne tak. Majú pred nimi rešpekt, pretože nie sú na to zvyknutí, no oni podceňujú seba a tak sa k takej žene radšej neozvú. Myslia si, že na ňu jednoducho nemajú.

Napriek tomu ich takáto žena extrémne priťahuje. Páči sa im myšlienka, že je žena nezávislá a tak ich nebude nijak zneužívať. Zároveň túžia po dominantnej partnerke, o ktorej po nociach snívajú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating