Žena a slnečnica
Pexels/Brenner Oliveira

Byť single v spoločnosti zadaných kamarátok nie je výhra. Ak si myslíš, že budeš už navždy single, čítaj ďalej. Možno zistíš pravdu. Všetky ženy si totiž občas myslia, že budú až do smrti slobodné. Hlavne v období rozchodu sa môže tento pocit znásobovať, lebo city a zranené srdce vedia urobiť svoje.

Ak si myslíš, že budeš navždy single, mýliš sa

Možno si single teraz, no to je v poriadku, lebo ešte neprišiel tvoj čas. Teraz máš byť oporou iným kamarátkam, máš ich počúvať, pomáhať im, tráviť s nimi čas, venovať sa sebe a aktivitám, ktoré ti spôsobujú radosť. Ver tomu, že keď sa zamiluješ a nájdeš si toho pravého, už na tieto veci nebudeš mať čas.

Zatiaľ si užívaj to, že máš titul „slobodnej kamarátky“, lebo až neskôr zistíš, že to malo aj svoje výhody. Počas tohto obdobia nemusíš brať na nikoho ohľad, keď niekam chceš ísť, jednoducho sa zoberieš a ideš, nie si limitovaná, nemáš žiadne záväzky a môžeš byť kdekoľvek na svete. Áno, aj život vo vzťahu prináša mnoho krásnych chvíľ, no treba si užívať prítomnosť.

Pokiaľ si teda single, vyťaž z toho maximum. Aby si neskôr neľutovala to, že si niečo neurobila alebo že si niečo nezažila. Keď budeš vo vzťahu, vyťažíš z toho maximum tiež. Neboj sa toho, že by ti niečo ušlo alebo si pozadu, keď si sama. To vôbec nie je pravda, lebo každý je na lásku pripravený v iný čas. Preto si užívaj to, že máš teraz status nezadanej. Neskôr ti to môže chýbať.

Uvidíš, že s takýmto prístupom si nájdeš niekoho veľmi rýchlo. Keď vyžaruješ spokojnosť, si oveľa viac atraktívnejšia, než keď si smutná a v depresii z toho, že nikoho nemáš.

Raz príde každého čas, preto buď trpezlivá. Teraz sa raduj zo šťastia kamošiek, neskôr sa budeš tešiť z vlastného.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating