pexels.com

Jesenné chladné a upršané dni, dlhé tmavé večery… Toto všetko vplýva na moju náladu v tomto období roka. Je pravda, že milujem jeseň, ale v istom smere na mňa vplýva aj negatívne. Teda aspoň na moju náladu. Vždy si hľadám nové spôsoby, ako sa rozptýliť a byť v dobrej nálade. Toto je zoznam vecí, ktoré mi zlepšujú náladu.

Káva

Ak viem naozaj niečo oceniť, tak je to jednoznačne dobrá káva. Hlavne teraz, keď je taká zima. Taktiež milujem čaj, ale kofeín ma udržuje pri zmysloch počas náročných dní. Takže cez deň viac ocením kávu a čaj si zvyčajne nechávam na večer.

Cvičenie, pohyb
Cvičenie či pohyb má mnoho pozitív. Nielenže vďaka tomu chudneme, získavame kondičku a celkovo žijeme zdravšie, ale taktiež nás to robí šťastnými (aspoň mňa a som si istá, že nie som jediná). Úprimne neviem či je to endorfínmi (hormóny šťastia), ktoré sa pri cvičení uvoľňujú, ale jednoznačne viem, že cvičenie je liekom na zlú náladu.
Nakupovanie
Je to relax a každá (alebo aspoň väčšina z nás) to miluje! Nákup oblečenia či rôznych doplnkov a ich následné kombinovanie, je akýmsi prejavom každej z nás. Tým, čo nosíme oblečené ukazujeme svetu svoje ja. No a práve nákupy dokážu zahnať zlú náladu nejednej ženy.
No a jednou z najkrajších vecí, ktorú môžeme v živote urobiť je niečo dať. Môže ísť o lásku, priateľstvo či porozumenie, ale taktiež aj materiálnu vec. Najväčšiu radosť nám vie spôsobiť práve radosť najbližších.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife