zahráva sa

Možno si to už kedysi zažila a možno to prežívaš práve teraz. Niekto sa ti páči a vyzerá to, že by z toho mohlo niečo byť, no kvôli zmiešaným signálom si nie si istá, či sa s tebou iba zahráva.

Ak chlap robí tieto 3 veci, ver, že to nemyslí vážne, preto sa na neho radšej vykašli. Nezaslúži si ťa.

Ako zistíš, že sa s tebou iba zahráva?

Nedodrží sľub

Ak niekomu na tebe záleží, bude robiť všetko pre to, aby ťa nesklamal. Keď niečo sľúbi, tak to aj dodrží. Nestane sa, že len tak nepríde na dohodnutú schôdzku a nedá nič vedieť dopredu. Nezruší plány s tebou zo dňa na deň, pretože … pretože vlastne ani nemá vážny dôvod. Ak povie, že zavolá, tak zavolať má.

Takto ľahko zistíš, že ťa iba vodí za nos a si mu dobrá vtedy, keď mu to príde vhod.

Správa sa inak, keď je iba s tebou

Keď je človek sám sebou a nemá žiadne skryté úmysly, nemení sa jeho správanie v závislosti od toho, či ste spolu iba dvaja alebo s partiou kamarátov. Ak sa k tebe správa inak pred nimi, je jasné, že hrá formu. Keď ste sami, je milý a pozorný, keď ste s kamošmi, akoby ťa ani nepoznal? Nuž, ak nechce pred najbližšími kamarátmi ukázať, že ťa má rád, myslíš, že to chce ukázať pred celým svetom? Rozhodne nie.

Vždy si nájde výhovorku

Keď túži po intimite, je s tebou rád, no akonáhle chceš podniknúť nejaký spoločný program, začne sa vyhovárať. Vtedy nemôže, lebo bude pomáhať kamošovi, potom nemôže, lebo musí pracovať, bla bla blaaa, … tvoje nápady na čas s ním ako s partnerom sa ťažko uskutočnia, pretože o ne naozaj nemá záujem.

Povedzme si to narovinu – má záujem užiť si, nie skočiť do vzťahu, po akom ty túžiš. Povedz mu zbohom skôr, než ťa táto neopätovaná láska úplne zničí.

Možno si už počula túto vetu od svojho partnera aj ty „Potrebujem/Chcem čas.“ Je to jeden z tých výrokov, ktorý môže vyvolať zmätok a obavy v každej žene. Prečo chlap chce čas a čo to môže znamenať pre váš vzťah? Odpoveď nájdeš v našom staršom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating