Ako si užiť leto
Unsplash

Letné festivaly, párty do skorých ranných hodín a dovolenky sa blížia. Keďže to vyzerá tak, že tento rok si opäť užijeme trochu voľnejšie letné mesiace, mala by si si ich dobre naplánovať, aby si si z leta odniesla kopec zážitkov. Tieto tri znamenia si ho užijú naplno. Raka čaká najlepšia dovolenka v živote, Leva čaká letný flirt a Panna sa vášnivo zamiluje. Ale ani ty toto leto za nimi nemusíš zaostávať. Ako na to?

Žena v znamení Raka miluje cestovanie a byť na jednom mieste vôbec nie je jej parketa. Práve vďaka tomu má najvyššiu šancu zažiť dovolenku svojich snov.

Levica má extrovertnú povahu, a preto rýchlo zapadne na každej párty a užíva si atmosféru okolo. V jej posteli sa toto leto môžu vystriedať viacerí, pretože je šarmantná a vie, ako správne flirtovať.

O Pannách sa hovorí ako o najlepších organizátorkách zverokruhu. Aj preto už teraz majú pre svojich kamarátov naplánované grilovačky, opekačky, stanovačky, ale aj kúpené lístky na festivaly.

Ak chceš leto prežiť naplno a hľadáš inšpiráciu na to, čo všetko by si mala za tie dva mesiace postíhať, máme pre teba niekoľko tipov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)


Neplánuj, užívaj si spontánne akcie

Leto patrí festivalom a nečakaným párty do skorých ranných hodín. Buď preto spontánna, neboj sa výziev a užívaj si každý jeden výlet či párty, ktorá ťa postretne. Sedením doma na zadku nezažiješ to najlepšie leto a ani nespoznáš nových ľudí.

Čo však nesmie chýbať v tvojej kabelke na každej párty či festivale?

  • peňaženka,
  • telefón,
  • rúž alebo balzam na pery,
  • hrebeň,
  • slnečné okuliare, ak sa párty predĺži do skorých ranných hodín.

Letný flirt

Leto má zvláštnu moc, čo sa týka zoznamovania, flirtovania aj lásky. Ak nie si vo vzťahu, máš možnosť vytvoriť si nové známosti aj s opačným pohlavím. Z bežnej baby, ktorá väčšinu roka chodí nenalíčená, urob zo seba zvodnú dračicu, na ktorej nechá oči každý chlap. Vyber to najlepšie zo svojej skrine a nechaj vyniknúť svoje krivky.

Stav na odvážny outfit, výrazný make-up či opätky. Leto je ako stvorené na dokonalé oblečenie aj odhalenú pokožku.

zdroj: Unsplash

Žiadna cestovka, cestuj na vlastnú päsť

Dovolenka cez cestovku v rezorte s all inclusive službami je síce lákavá ponuka, no v mnohých prípadoch predražená. Namiesto toho vezmi plánovanie do vlastných rúk.

Nahrávajú ti aj ceny leteniek, ktoré sú vo výpredajoch za naozaj nízke ceny. Ubytovanie hľadaj napríklad cez Booking či Airbnb. Na internete určite natrafíš na zaujímavé miesta alebo destinácie, ktoré ani v cestovke nenájdeš.

Prípadne vezmite s kamarátmi auto a vyberte sa do Chorvátska alebo inej blízkej krajiny. Bez ohľadu na to, kam sa vyberieš, čaká ťa množstvo zážitkov.

Počas dlhých ciest nezabúdaj na pravidelnú dávku vitamínov. Odporúčame ti ich dopĺňať napríklad gumenými vitamínovými cukríkmi Frank Fruities.

Ak potrebuješ ušetriť miesto v ruksaku, cestovnej taške, či kufri, môžu byť zdravou, chutnou a predovšetkým skladnou voľbou, pretože jedno balenie obsahuje až 3 kg skutočného ovocia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Paula Bartosiak (@paulabartosiak)

Pracuj alebo študuj v zahraničí

Leto je ideálnym obdobím začať s novými vecami. Jednou z nich môže byť aj jazykový kurz v zahraničí či brigáda za hranicami Slovenska, kde sa naučíš nový jazyk.

Buď otvorená novým veciam aj možnostiam. V lete máš na to kopec času.

Schlaď sa na pieskovej pláži

K letu neodmysliteľne patrí aj kúpanie. Zabudni na mobil a sociálne siete, vyber sa s kamošmi do rezortu alebo na pieskovú pláž. Nezabudnite si však pribaliť bedminton, loptu či nafukovačky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Piknik v parku

Pekné počasie pri jazere či v parku sa dá využiť aj na jedenie vonku. Preto by bola veľká škoda, aby si nezorganizovala piknik.

Nezabudni si zabaliť deku, nejaký malý snack, spoločenskú hru a vodu. Ideálny na horúce letné dni je napríklad vitamínový nápoj VITAMIN WELL ELEVATE, ktorý ťa nakopne energiou aj po ťažkej párty. Fľašu však cestou z pikniku nevyhadzuj, je zálohovaná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Robin Reindl (@robinka8)

Noc v divokej prírode

Skvelé letné dobrodružstvo jednoznačne ponúka stanovanie. Neexistuje lepšia aktivita, ktorá by medzi tebou a tvojím partnerom prehĺbila puto a dôveru.

Ak priateľa nemáš, vyber sa s kamošmi. Určite to bude poriadna zábava. Vymeň pohodlnú posteľ za spacák a choď do divokej prírody, ktorá ťa vytrhne zo stereotypu a cyklu zabehnutého života.

zdroj: Unsplash

Fitko vymeň za vonkajšie športy s kamošmi

Behanie, bicyklovanie, korčuľovanie, plávanie či bedminton. Samozrejme, že toho môže byť omnoho viac, no toto patrí medzi najobľúbenejšie letné športy.

Možností je naozaj veľa a väčšina z týchto športov je dokonca zadarmo. Na peknej postave do plaviek nemusíš makať len vo fitku. S partiou či frajerom je to určite väčšia zábava.

Pri športe nezabúdaj ani na pitný režim. Dostatok energie na všetky letné športy prináša funkčný perlivý nápoj Nocco s obsahom kofeínu.

Nocco si obľúbili aj slovenskí influenceri, ktorí sa idú potrhať po novinke Mango Del Sol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMONA K O Z E R A W S K I (@simonakozerawski)

Chata plná zábavy

Leto je obdobím chát, opekačiek a grilovačiek. Zober kamošov a vyberte sa na víkend na chatu do prírody. V okolí si môžeš vyjsť na malú turistiku, po večeroch opekať, hrať spoločenské hry a vychutnať si nejaký dobrý drink.

Letné kino pod holým nebom

V mnohých mestách sa počas leta tešia veľkej obľube vonkajšie kiná, ktoré by si si nemala nechať ujsť. Ak sa nenachádza práve v tom tvojom, zisti si, kde je najbližšie. Aj keď tam pôjdete s partiou vlakom či autobusom, bude to stáť menej ako lístok do klasického kina.

Zážitok pod holým nebom si môžeš osladiť vlastnou pochúťkou či nápojom. Ak trpíš intoleranciou alebo si iba potrpíš na kvalitnej a vyváženej strave, riešením sú napríklad gumené cukríky JOM, ktoré sú vhodné aj pre vegánov.

Ak sa budeš riadiť našimi radami, tak si leto užiješ určite naplno a zážitky ti ostanú do konca života. Toto leto patrí len tebe, tak buď spontánna a nepremrhaj ani jeden deň nudným sedením doma.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy