Letné a dovolenkové obdobie je predzvesťou letných lások a flirtov. Si na takýto druh vzťahu pripravená alebo sa bojíš, že by si sa príliš naviazala a nedokázala by si si užiť?

V dnešnom kvíze môžeš zistiť, ako na tom si. Niekedy je dobré nepremýšľať príliš nad vecami, ktoré robíme a len si užívať život. Ak budeš myslieť na to, čo všetko sa môže pokaziť, prídeš o množstvo zábavy. Ak si na letný flirt pripravená, nevynechaj ani náš článok, kde nájdeš krátky návod, ako si ho môžeš poriadne užiť.

Ako si predstavuješ dokonalú dovolenku?

Ak máš po práci/škole voľno, ako väčšinou tráviš večery?

Dokázala by si ísť na dovolenku aj sama?

Čo by si urobila, ak by bol v tvojom okolí chlap, po ktorom by si veľmi túžila?

Mala si už niekedy známosť na jednu noc?

Ak by ťa oslovil neznámy muž, ako by si sa zachovala?

Myslíš si, že letný flirt môže prerásť aj do vážneho vzťahu?

Si pripravená na letný FLIRT? Týchto 7 otázok odhalí PRAVDU
Letný flirt nie je nič pre teba.
Je nám to ľúto, ale s tvojou povahou by ti letný flirt mohol akurát tak ublížiť. Príliš rýchlo sa na niekoho dokážeš naviazať a veľmi premýšľaš nad tým, čo robiť a nerobiť. Najskôr by si sa musela zmeniť a brať život trochu s ľahkosťou, až potom si trúfni na letný románik.
Ty ešte nie si zbalená?
Letný flirt je pre teba ako stvorený, preto by si mala byť práve teraz na pláži a hľadať potenciálneho nápadníka. Si si vedomá toho, že z toho asi nebude nič vážne, no žiješ pre prítomnosť a dôležitejšie je pre teba to, čo je tu a teraz. Nenechaj sa preto nikým odradiť a užívaj si, kým sa dá. Nezabudni ale, samozrejme, na ochranu.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.