pexels.com

Muži ženám nerozumejú, to už vieme. A povedzme si úprimne, niekedy robíme veci, ktoré by inak dokázali rozčúliť aj nás. Existuje 5 vecí, ktoré muži na ženách naozaj nemajú radi, aj keď nám ich vďaka galantnosti nevyčítajú. Rozhodne by si sa však mala vyhýbať tomuto.

Keď mu kradneš jedlo

Jedno malé tajomstvo – mužovi v skutočnosti nepríde milé, ak mu kradneš jeho jedlo. Nehovorím teraz o tom, ak si obaja objednáte a ochutnávate navzájom (ok, alebo aj vtedy, keď jeho hranolčeky vyzerajú lepšie ako tvoj šalát), to nie, ale ak sa robíš, že nič nechceš a potom mu v podstate zješ celú porciu. Muži a jedlo sú osobitná kategória a preto si radšej objednaj svoje, aby si mu nebrnkala na nervy!

Ak nemáš svoj názor

Neviem alebo Je mi to jedno sú frázy, ktoré muži naozaj nemajú radi. Ak sa na niečo pýtajú, chcú dostať odpoveď. Milujú ženy, ktoré majú svoj názor a vedia sa rozhodovať. Takže ak sa opýta čo chceš na večeru, alebo aký film by si rada videla, skús mu úprimne odpovedať.

View this post on Instagram

Weekend with you 🎈 @azevedopre

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Keď stále meškáš

Keď máš meškanie vo zvyku, nemôžeš sa čudovať, že sa na teba nahnevá. Je normálne občas meškať, ale ak je to pravidelné, naozaj ho to baviť nebude. Vyzerá to, akoby si si nevážila jeho čas, alebo ho s ním nerada trávila.

Ak ho strápňuješ

Počas vášho vzťahu sa ti určite zveril s nejakou trápnou historkou, ktorá sa ho týka, a verí, že to ostane medzi vami. Ak ju však v dobrej nálade medzi priateľmi prezradíš, stratíš tak aj kus jeho dôvery. Mala by si byť jeho fanúšikom číslo jeden a neponižovať ho v akomkoľvek smere. Aj keď si myslíš, že to je len vrámci zábavy.

Keď ho špehuješ

Prekvapenie! Teda len v prípade, že žiješ na inej planéte. Nikto nemá rád, ak mu partner príliš zasahuje do súkromia. A čo muži neznášajú asi najviac? Ak mu kontroluješ telefonáty, správy na Facebooku, či si robíš prieskum toho, kde a kedy sa nachádzal. Takáto špionážna akcia určite nie je v poriadku, a mala by si sa zamyslieť, prečo mu tak neveríš a nájsť spôsob, ako to vyriešiť. Ak neveríš vášmu vzťahu, nezískaš si ani tú jeho.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating