Povedzme si otvorene, niektorí muži sa pre manželstvo nenarodili. Sú to presne tí chlapi, ktorí zostanú sami a nikdy si skutočnú partnerku nenájdu. Tieto mužské znamenia sú však diametrálne odlišné.

Vedia vytvoriť harmonické manželstvo a o svoju vyvolenú sa starajú každý deň.

Panna

Muž v znamení Panny je zameraný skôr na materiálne veci než na duchovné, no na šarme mu to neuberá. Práve kvôli tejto vlastnosti bude mať jeho manželka vždy to, po čom túži, a spolu budú mať zakaždým dostatok financií. Vie sa rodine plne venovať a odsunúť pre dôležité potreby všetko.

Ako otec je tiež skvelý, no môže sa stať, že niekedy bude príliš prísny na poriadok okolo.

zdroj: Pexels/Joellen Moths

Škorpión

Keď Škorpión nenávidí, tak nenávidí – keď miluje, tak miluje. Jeho vernosť a srdce si získaš tým, že budeš k nemu od začiatku úprimná. Je veľmi žiarlivý, no ak bude vidieť, že miluješ naozaj iba jeho a po iných sa nedívaš, bude chcieť s tebou vytvoriť rodinu. V manželstve sa prejavuje veľmi vášnivo, vždy s tebou všetko preberie a odkomunikuje. Môžeš sa tiež spoľahnúť, že nikdy nepôjdete spať nahnevaní.

Keď sa stane otcom, jeho vášnivá energia sa upokojí a bude viac trpezlivejší.

Býk

Ak budeš chodiť s Býkom, nečakaj, že sa s ním rozídeš. Keď má tento muž vzťah, plánuje v budúcnosti dosiahnuť všetko – manželstvo, bývanie, rodinu. Je naozaj skvelý partner, pretože ťa bude často rozmaznávať a svoju lásku ti bude dokazovať každý deň.

Ako otec je Býk často prísny, no občas povolí to, čo mama zakáže. 🙂  

zdroj: Pexels/Katie E

Blíženci

Muž Blíženec je neposedný, no keď nájde svoju osudovú slečnu, zmierni sa a dokáže sa usadiť. Manželstvo je pre neho len ďalším dobrodružstvom, ktoré chce skúmať a prekonávať v ňom prekážky. Verí, že jedine tak sa medzi dvomi ľuďmi upevní akýkoľvek vzťah.

Keď sa stane otcom, bude ukážkový, pretože dokáže deťom venovať 100% pozornosť a všetko, čo baví ich, bude baviť aj jeho.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.