Všetky ženy túžia po dokonalom mužovi. Ale aký to je? Určite sa zhodneme na tom, že každá z nás si toho svojho vysnívaného predstavuje inak. Nie len fyzicky, ale najmä tým, akými vlastnosťami sa vyznačuje. Potrebujeme takého, čo dokonale zapadne k našej povahe. Avšak sú tu 3 veci, ktoré by mal mať každý chlap, pretože patria k tým, ktoré z neho robia dobrého muža bez ohľadu na to, akú ženu má po boku. Má ich aj ten tvoj?

1. Pracovitosť

Správny muž sa musí vedieť o seba postarať. Prácou živí nie len seba, ale dodáva svojej polovičke pocit, že sa o rodinu dokáže postarať, takže spolu s tým prichádza aj pocit bezpečia. Je jedno či je jeho pracovným miestom kancelária alebo stavba, hlavné je, že je samostatný a nie je odkázaný na „povolanie syn“. Navyše, ktorá žena by chcela mať doma chlapa, ktorý nevie opraviť drobnosť v byte?

2. Vernosť

Vernosť ide ruka v ruke s dôverou a úprimnosťou. A spolu sú základom každého zdravého a pevného vzťahu. Svojej druhej polovičke musí žena jednoducho veriť. Inak je vzťah vážne na tenkom ľade. Nezáleží na tom, či ide o iné ženy alebo tajomstvá, ktoré by mohol skrývať. Ak ťa miluje a má v sebe to „dobro“, ozajstný muž ti klamať nebude.

3. Spoľahlivosť

Pri ňom vieš, že sa naňho dá vždy spoľahnúť. Ak niečo povie, tak to aj splní. Nedáva prázdne sľuby, len aby ťa odbil. Nezáleží na tom, či ti sľúbil čas osamote, alebo to, že vynesie smetie. Ako správny chlap svoje slovo vždy dodrží. Aj to, že môžeš veriť jeho slovám ti vždy dodá pocit bezpečia. Vieš, že ak by sa čokoľvek stalo, nemusíš sa stresovať, pretože on bude po tvojom boku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.