žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Čaká nás posledná februárová sobota, ktorú môžu viaceré využiť na oddych, relax a celkovú pohodu. Pre tie, ktoré sa budú venovať pracovným záležitostiam, je možný úspech. Čo hovorí horoskop o tvojom dni?

Horoskop na dnes

Baran

Lunárne vplyvy tejto februárovej soboty ti radia, aby si sa o seba starala a vyhradila nejaký čas, ktorý by si venovala všeobecnému blahu svojho tela a mysle. Zvoliť si môžeš napríklad fitness alebo beauty program. Nezabúdaj, že pri športe a voľnočasových aktivitách je kľúčom ku všetkému rovnováha. Nemá zmysel prejsť dvadsať kilometrov za jeden deň a na druhý presedieť na sedačke pred televízorom.

Býk

Ako dnešný Mesiac v Splne, tak i planéta Jupiter ťa nútia baviť sa a chopiť sa príležitosti v praktickej oblasti. Existuje len veľmi málo prekážok, aby si splnila každý svoj záväzok tým najlepším možným spôsobom. Ak ťa plány tohto dňa privedú k cestovaniu a potulkám za zvyčajné existenčné hranice, určite ich neodmietaj. Hviezdy ťa povzbudzujú, aby si vyjadrila impulzy svojho srdca so spontánnosťou.

Žena sedí v kresle
zdroj: Unsplash/Jake Noren

Blíženci

Hviezdy tohto dňa sú zlomyseľné. Ak si však zorganizuješ dnešok bez toho, aby ťa ovládla zbytočná úzkosť, budeš mať pozitívne výsledky vo svojom každodennom konaní. Pokiaľ musíš za niečo bojovať, nemaj z toho strach. Venuša a Mars sľubujú pozitívnu energiu. Horoskop hovorí, že v láske sa môže nefungujúci vzťah po období obáv reštartovať.

Rak

Širšia vízia tvojich možností ti dáva výhodu v láske, ale aj v praktickej oblasti. Trpezlivo sa priprav na kontrolu a opravu už vykonanej práce, pokiaľ je to potrebné. Venovať sa môžeš i zbieraniu materiálu, ktorý použiješ neskôr. Dobre chránený je aj sektor náklonnosti, priateľstiev a sociálnych kontaktov. využi vo svoj prospech.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop