spln

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Február je nielen mesiacom lásky. Ten tohtoročný bude obzvlášť zaujímavý aj nadchádzajúcim Splnom, ktorý dostal pomenovanie „Snežný Mesiac“. Podľa astrológov dosiahne svoj vrchol 24. februára, čo je presne 10 dní po sviatku svätého Valentína. Symbolizuje viacero bodov obratu, vyvrcholenia, koncov, ale i prebudenia. Jeho energiu bude možno cítiť „tri dni pred a tri dni po“ jeho plnej lunácii. Aký vplyv bude mať tento Spln na tvoje znamenie?

Tento februárový Spln bude vyžarovať v znamení Panny, ktoré ponímajú astrológovia za praktické, uzemnené a veľmi efektívne znamenie zverokruhu. Počas tejto astrálnej udalosti bude prítomný „zmiešaný sortiment“ energií. Zosilnená môže byť jedna z najtriezvejších a najnáročnejších energií, čo nebude brániť vzniku veľkým výzvam, ale aj depresiám, rozchodom alebo izolácii.

Pociťovať bude možné isté ťažkosti, čo prinesie hlbokú potrebu vyvážiť našu myseľ, emócie, ale i srdce uprostred týchto výziev. Keď sa Venuša a Mars zjednotia a tancovať budú s Jupiterom, mohli by sme byť viac zapálení pre romantiku, potešenie a pôžitkárstvo.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy