žena s bolesťou hlavy

Pred nami je ďalší nový pracovný týždeň, ktorý sa bude niesť nielen v duchu pracovných záležitostí a vzťahov, ale i zdravia. Horoskop obzvlášť upozorňuje každé jedno znamenie, na ktorú časť svojho tela by sa malo v tomto smere zamerať. Čo odporúča tvojmu?

Horoskop na celý týždeň

Baran

„Mlčať je zlato“. Horoskop hovorí, že by si sa toho mala držať počas celého týždňa. Aj napriek tomu, že si si vedomá pravdy, si tou, ktorá koná často impulzívne a to by sa ti nemuselo tentokrát vyplatiť. Vyhni sa preto horúcim diskusiám a nechaj svoju hlavu poriadne vychladnúť.

Ak nastanú vo vzťahu problémy, konaj rovnako. Je možné, že budeš chcieť udržať vzťah, no nebude to už možné. V žiadnom prípade nenaliehaj na partnera.

Väčšiu pozornosť venuj respiračným ochoreniam, mohli by ťa dostať na niekoľko dní do postele.

Býk

Tento týždeň ti prináša planéta Mars silu. Bude ťa rovnako chrániť a podporovať v tvojich pracovných plánoch do blízkej budúcnosti. Ak boli posledné týždne pre teba náročné, situácia sa bude čoraz viac zlepšovať.

Horoskop radí, aby si bola pripravená konať. Priestor budeš mať aj na svojich najbližších a priateľov, preto im nezabudni venovať čas, ktorého nebolo až tak veľa. Dopriať by si si mala aj dostatok oddychu a relaxu.

Vnútorný pokoj je presne tým, čo tvoje telo potrebuje a môže sa to odraziť aj na zdraví. Dopraj si ho najviac, ako sa len dá.

Žena relaxuje v sieti
zdroj: Unsplash/Marek Rucinski

Blíženci

Tento týždeň bude priať viac pracovným záležitostiam ako vzťahovým. Platí to pre nezadané, ale i tie, ktoré partnera majú. Niektoré páry sa dokonca môžu cítiť v láske uviaznutí.

Nič však netreba robiť nasilu, ale ponechať priestor tomu, čo ti daný moment prináša. V tvojom prípade to bude práca, pomedzi to môžeš premýšľať nad tým, akým spôsobom nájsť vo vzťahu rovnováhu a okoreniť ho.

Väčší pozor si dávaj na pohybový aparát, môžu ťa trápiť kĺby, ale i pohybové ústrojenstvo. Dopraj predovšetkým svojim nohám dostatok odpočinku.

Rak

Horoskop hovorí, že prichádza týždeň, ktorý sa bude niesť v znamení dostatočného porozumenia.

Je možné, že sa ti podarí uzatvoriť problémy z minulosti a nechať tak priestor na nadviazanie nových vzťahov. Dokonca aj takých, o ktorých si si  myslela, že sa už uzavreli. Prichádzať budú k tebe veľmi príjemné správy.

Žalúdok je tým, ktorý by ťa mohol trápiť. Ľahšie jedlá a celkovo väčší prísun jeho zdravších foriem ti budú len na úžitok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy