Kto sa nerád smeje? A kto nemá rád ľudí, ktorí svoje okolie bezproblémovo a prirodzene zabávajú? Snáď nikto. Smiech lieči a ľudí spája. Je skvelé mať vo svojom okolí človeka, ktorý ti vie vždy vyčariť úsmev na tvári. Pozri sa, ktoré 3 znamenia k nim patria.

Strelec

Zo všetkých znamení má najsilnejší cit pre humor práve Strelec, pretože zmysel preň má prirodzene v sebe. To znamená, že nech sa nachádza kdekoľvek a v akomkoľvek rozhovore, z každej situácie vie spraviť žart. Preto sa hovorí, že má zmysel pre takzvaný situačný humor. Je to presne ten typ človeka, ktorého chceš mať v partii, keď ste večer vonku. Hovorí úprimne to, čo si myslí, a podrývačné vtipy na niekoho osobu vôbec nemyslí v zlom. Veselá povaha z neho robí prirodzeného komika skupiny.

Lev

Lev je človek energický a humor z neho naplno vyžaruje. Keďže má dosť sebavedomia a miluje pozornosť ľudí, nebojí sa povedať nahlas žiaden vtip ani žartovnú poznámku. Ide do toho spontánne a s istotou, že svoje okolie tým zaujme. Ľudia ho pre veselosť a otvorenosť majú radi. Navyše je veľmi zábavné, ako sa dokáže sám na svojich vtipoch zasmiať. Nevadí mu, ak sa zosmiešni spôsobom, akým to nechcel. Jeho nadhľad a ego mu nedovolia sa za to hanbiť.

Blíženci

Človek narodený v tomto znamení nie je známy tým, že je to „vtipálek“, no ak niečo situačne povie, rozosmeje tým všetkých okolo seba. Je to človek spoločenský a pohotový, takže mu táto stránka nie je cudzia. Občas sa ani nemusí snažiť a svojou poznámkou vtipne trafí do čierneho. Na rozdiel od Leva však cíti úzkosť, ak vie, že chce vopred povedať vtip. No druhá časť jeho ja, strach rýchlo zametie pod koberec.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.