V zdravom tele, zdravý duch. Príslovie, ktoré neplatí len pre každodenný pohyb, ale zahŕňa aj stravu, ktorou vyživuješ svoje telo. V dnešnej dobe plnej hamburgerov, pečiva, tučných či ťažkých jedál, je oveľa ťažšie stravovať sa zdravo a zároveň nestáť pri sporáku tri hodiny. Mladé influencerky našli však dieru na trhu. Prinášajú ľahké, zdravé a hlavne chutné recepty, ktoré nezaberú veľa času, sú sýte, ale aj nutrične vyvážené. 

Inšpirácie nikdy nie je dosť. A keď už ani sama nevieš, čo si uvariť alebo urobiť na obed či večeru, toto sú tie správne ženy, ktoré ťa veľmi radi inšpirujú, aby si do svojho tela a žalúdka dávala zdravé potraviny, ktoré sa však chuťovo rovnajú tým menej zdravým. Na svojich sociálnych sieťach inšpirujú mladé dievčatá, k tomu aby nedržali zbytočné diéty, aby mohli naďalej jesť čo im chutí, no napriek tomu nemať výčitky svedomia. 

1. Andy Štěch

Slovenka, ktorá sa objavila aj v ankete Social Awards. Na svojom profile či už Instagramovom alebo obľúbenej platforme TikTok pridáva recepty na sladké, ale aj slané pochúťky. Radí dievčatám, aby nepodľahli hladovkám a pomáha rozvrhnúť jedálniček aj s obľúbenými čokoládkami či občasným “zhrešením”.

2. Neesha Dickjürgens

Ak chceš jesť ako modelka, no napriek tomu mať dostatočný príjem a hlavne inšpiráciu na zdravé recepty, Neesha a jej videá sú tá správna voľba. Na TikToku pridáva videá s názvom “Dinner with model” a iné. Tieto jedlá sú jednoduché, rýchle a hlavne zdravé a sýte, že už nebudeš mať chuť vyjedať o polnoci chladničku.

3. Denisa

Na Instagrame nemá státisíce sledovateľov, ale recepty, ktoré pridáva na svoj Instagram vyzerá a chutia lahodne. Pravdaže, keďže sama je fitness trénerkou, pomáha so stravovacími plánmi na mieru, každý jej recept je záruka zdravých surovín, ktoré sú tvojmu telu prospešné. 

4. Megan ONiel

Online coach v podobe krásnej blondíny ti dokáže, že aj na prvý pohľad chutné jedlá, môžu byť pripravené z tých najlepších ingrediencií, ktoré tvojmu telu neuškodia, naopak pomôžu znížiť tvoju váhu. Taktiež na svoje siete pridáva videá o fitness mýtoch, radi na cvičenie, rady ako zhodiť či pribrať na váhe.

5. ELLIE

Krásna, s dokonalou postavou, štýlom a citom pre zdravé recepty. Tak by sme mohli opísať poslednú inšpiratívnu fitness koordinátorku, ktorá na svoj Instagram pridáva chutné recepty, ktoré nie sú len pekne odfotené, ale ktoré si zaručene zamiluješ.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.