žena

Pred nami je predposledný májový piatok, ktorý hovorí o možnostiach ako v láske, tak i v pracovnej oblasti. Zelená svieti tiež oddychu a relaxu, mali by to využiť viaceré znamenia. Aj vo finančnej sfére sa môže niekto posunúť smerom vpred. Čo hovorí horoskop o tvojom dnešnom dni?

Horoskop na dnes

Baran

V láske si dnes užívaj každý čarovný okamih. Mesiac a Mars v dokonalej harmónii hovoria o nežnosti, citlivosti voči partnerovi, zmyselnosti a vynaliezavosti. Dokonca aj ohrozené vzťahy môžu znovu získať pokoj, ale i niečo omnoho viac. Očakávané sú aj zaujímavé obchodné ponuky či úspechy v športe a všetkých dynamických aktivitách všeobecne.

Býk

V dnešný deň môžeš strategickým úsmevom urobiť z možných protivníkov cenných spojencov. Snaž sa cítiť prúd energie medzi tebou a ľuďmi vôkol seba. Zviditeľni ho vo chvíľach meditácie ako vlnu vzdušných farieb. Mysli na niečo pozitívne, účinky pocítiš ihneď. Tvoj úsmev sa aj vďaka tomuto môže stať spontánnym a pravdivým.

žena
zdroj: Pexels/Harsh Raj Gond

Blíženci

Horoskop hovorí, že je dobré mať svoje ideály, no už menej lepšie, ak sme kvôli tomu tvrdohlaví. Pokiaľ osud nepostavil na tvoju stranu ľudí, ktorí sú vhodní na pomoc pri dosahovaní tvojich cieľov, môžeš tak urobiť aj sama. Dávaj si však pozor, aby si neporušila svoj dobrý obraz, na ktorom si sama pracovala. Zvedavosť je vynikajúcim stimulom na rozšírenie sféry vedomostí, skús sa ňou o niečo viac zaoberať.

Rak

Rytmus tohto májového piatku je rozhodne plynulý. Zelená svieti ľahkému pohybu. Mars nie je síce v najlepšej polohe, preto bude dobré nevyužívať svoje fyzické zdroje. Nebuď lenivá ešte viac ako obvykle. Šport, ktorý tonizuje telo, je dobrý aj pre ducha. Zmeny vzhľadu, kozmetické procedúry a nákup kozmetiky sú dnes tiež uprednostňované.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop