Photo by Atikh Bana on Unsplash

Na svete je viac, než 7 miliárd ľudí. Nemôžu byť všetci romantickí a prejavovať lásku na každom kroku. V dnešnom horoskope spoznáš znamenia, ktoré majú problém vyjadriť svoje city. Netlač na ne a dopraj im čas.

Panna

Človek, ktorý je narodený v znamení Panny, je skôr zameraný na praktické veci, než na tie vzťahové a romantické. Keď sa zamiluje, daná osoba to vie, avšak nemá potrebu to dávať najavo každý deň. Láska je pre Pannu veľmi vzácna vec, preto nechce mrhať slovami. Nehovorí „ľúbim ťa“ často, no za to robí malé činy kedykoľvek. Má pocit, že slová, ako „milujem ťa“, by neskôr druhá strana mohla brať ako samozrejmosť a to sa Panne vôbec nepáči.

View this post on Instagram

Happily leaving 2019 and ready for 2020. I’ve never been the type to say “I’m so ready for this year to be over”. I’ve been pretty blessed I guess. But this year is a little different as I’m very much ready for a new year. 2019 kinda sucked to be honest and it seems to have been that way for a lot of people I’m close to too and even strangers. We started the year off with the obvious FIM crap. I remember sitting on the couch right after we read the email on January 23rd and Christian looked at me and said, “well I guess this is the beginning of a new chapter but we will be just fine because we have each other”. I bawled my eyes out as I was so scared of the future, so confused on why this was happening and felt absolutely helpless as we knew what this has done to other riders. That whole situation really changed us…for the better and there’s no way I would go back and change anything, nor would Christian. I really thought our whole world was crashing down when in reality, it was only building us up. More importantly, 2019 took two of my loved ones- my Grandma & Aunt Diane. Losing those two incredible people quickly gave me a wake up call to remember what’s important in life and that’s family. This year seemed full of lessons, tears and having faith in God’s plan. I trust now more than ever that everything always ends up working out and sometimes even better than we can imagine. I hope you all have an amazing 2020, I really do. Trust in His plan, enjoy the now and hold tight to your loved ones. Try and focus on the big picture, tell people how much they mean to you and remember to simply enjoy the ride. ❤️

A post shared by Paige (@_paigecraig) on

Váhy

Tento človek nechce vyjadrovať city, pretože nechce byť zranený. V živote už zažil veľa sklamania, preto je opatrný. Svet mu otvoril oči a naučil ho, aby sa nepozeral cez ružové okuliare. Dáva si pozor na to, komu čo povie, pretože vie, že všetko môže byť použité proti nemu. Človek v znamení Váhy je diplomatický a veľmi strohý, pokiaľ má hovoriť o láske a svojich citoch.

Býk

Človek, ktorý sa narodil ako Býk, vyžaruje vážnosť a je dokonale pripravený na to, aby niesol zodpovednosť za svoje činy. V práci kladie dôraz na výkon, doma kladie dôraz na oddych. Nie je naučený vyjadrovať to, čo cíti, preto sa môže niekedy zdať, že je chladný. O svoje emócie sa nedelí často, pretože si myslí, že by každého len zaťažoval.

Kozorožec

Medzi priority tohto človeka patrí precíznosť a dôslednosť. V práci sa Kozorožec nedá ničím vyrušiť, pretože chce prekonávať všetky prekážky. Nie vždy je to správne, hlavne nie vtedy, ak sa pracovný život zmieša so súkromným. Doma je Kozorožec tichý, uprednostňuje samotu a vyhýba sa akýmkoľvek náklonnostiam, pretože nechce byť vyrušovaný. Má problém vyjadriť svoje city, cesta k jeho srdcu je tŕnistá, ale stále stojí za to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy