Ťažko sa počúva pravda, ale niekedy je nevyhnutné ju poznať. To, že ti niekto klame len preto, aby si na oko bola spokojná, to ti veru nepomôže. Len naozaj dobrý kamarát ti prezradí, kde robíš chybu, lebo chce, aby si sa poučila a vyvarovala sa tomu do budúcna. Preto ti dnes prinášame zoznam takých znamení zverokruhu, v ktorých to nájdeš. Povedia ti na rovinu, čo si myslia a nebudú to skrývať len preto, aby pred tebou vyzerali dobre. Toto sú oni!

Váhy

Ak chceš skutočne vedieť, kde robíš chybu, človek narodený v znamení Váh ti to rozhodne povie. Keď ti chce niečo povedať, jednoducho ti to povie bez okolkov. Veci hovorí na rovinu a ani žiadnej téme sa nevyhýba. Pri Váhach platí, čo na srdci, to na jazyku. Niekedy však využíva dosť ostré slová, ktoré áno. môžu aj zabolieť. Ale v konečnom dôsledku, Váhy to myslia dobre. A určite ti vedia aj poradiť. Svojich blízkych a ľudí, na ktorým im skutočne záleží, nenechajú len taj v štichu. Vo všeobecnosti sú názoru, radšej pravda ako lož, ktorá časom ublíži.

Lev

Znamenie, ktoré miluje byť stredobodom pozornosti, no zároveň je priame a nebojí sa povedať na plné ústa to, čo si skutočne myslí. Do očí ti povie, čo ho ťaží a čo by si mala na sebe zmeniť. Zároveň však nerád kráča s davom. Je to odvážne znamenie, no zároveň v mnohých smeroch aj veľmi inšpirujúce.

Ryby

Ľudia narodení ako Ryby sú vo všeobecnosti veľmi úprimné. Uprednostňujú pravdu pred klamstvom. Tak ako vo vzťahu tak i medzi kamarátmi či v rodine. Človeka vnímajú veľmi intenzívne, preto vedia viacmenej hneď určiť, kde je problém. Ak potrebuješ poradiť, určite obrátiť sa na Ryby nebude zlý výber. Ryby chcú byť nápomocné, no aj keď sa zdá, že len majú potrebu kritizovať, opak je však pravdou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.