láska

Dnešný májový piatok vyzerá celkom sľubne. Horoskop hovorí o viacerých kultúrnych, spoločenských alebo firemných podujatiach. Niekto bude mať v sebe veľa šarmu, erosu a vášne, čo sa prejaví nielen u single, ale i u tých, ktoré sú vo vzťahu. Aký deň môžeš očakávať práve ty?

Horoskop na dnes

Baran

Vplyv Mesiaca v tvojom dvanástom solárnom dome je ideálny na zintenzívnenie morálneho a intelektuálneho pozdvihnutia. Môžeš tak urobiť prostredníctvom kultúry, cestovania a introspekcie. Naplánuj si firemné alebo voľnočasové podujatie. V prípade, že si počas tohto obdobia príliš chytená rutinnými okolnosťami, daj si jednoduchú pauzu na zamyslenie, aby si zhodnotila situáciu, v ktorej sa aktuálne nachádzaš.

Býk

Dnes s istotou vstupuj do nových sociálnych prostredí. Máš obrovskú možnosť spoznať viacero ľudí, ktorí ti pomôžu rozšíriť skúsenosti. Pokiaľ pocítiš potrebu maznania sa, môžeš ju nájsť v náručí svojho dlhoročného partnera. Buď tiež pozorná a zaujímaj sa oňho. Pre nezadané prichádzajú nové priateľstvá a taktiež aj láska.

Aký typ partnera sa ku mne hodí?
zdroj: Pexels/Gustavo Henrique

Blíženci

Hviezdy tohto dňa hovoria o práci, kariére a verejnom imidži. Pokračuj vo vyjadrovaní svojej štedrosti ľuďom, ktorí s tebou trávia čas v práci každý deň. Horoskop hovorí, že tvoj obraz môže zažiariť obrovským svetlom. Chýbať ti nebude ani energia na dosiahnutie cieľov alebo na naštartovanie a realizáciu nových projektov.

Rak

Tvoja astrálna obloha je dnes zafarbená ružovou a vonia láskou. Je ochotná dodať ti veľa nežnosti a ohúriť ťa vášňou. Tento deň je tiež vhodný na vytvorenie niečoho špeciálneho a inovatívneho. Čaká ťa nový milostný príbeh, priateľstvo alebo obchodné stretnutie. Nezabudni dôverovať v to, že uspeješ. Nebude ťažké si ťa všimnúť, nakoľko si obdarená šarmom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop