foto: unsplash/Christiana Rivers

Hovorí sa, že práve postavenie hviezd, tým pádom aj dátumy, kedy sme sa narodili, nás ovplyvňujú v značnej miere. Nevplýva to len na naše povahové črty, ale dokonca to má vplyv aj na udalosti a to, čo si vyberáme. No stále to nie je všetko. V tomto článku ti tentokrát prezradíme, ktoré znamenia zverokruhu milujú pracovať, a aké práca sa im hodí najviac! 

Býk

Znamenie Býk nepozná hranice a dokonca nemá problém fungovať nepretržite. Je dobrým lídrom, no zároveň aj skvelým spoluhráčom. A v práci sa jednoducho našiel. Má rád, keď môže niečo užitočné robiť. Najviac ho bavia povolania, v ktorých musí byť vytrvalý a mať odhodlanie. Určite im nie je cudzie poľnohospodárske odvetvie, či potravinársky priemysel. Nestratia sa ani v takom finančnom.

Lev

Lev miluje byť stredobodom pozornosti a pracovné prostredie sa mu akurát do toho celého hodí. Dokáže byť perfektným lídrom. O levovi je známe, že je vysoko výkonný, preto by sa kľudne mohol uživiť aj ako herec, či športovec. Aby mu jeho existencia dávala zmysel, musí niečo robiť. Preto je rád, keď je v práci medzi ľuďmi, kde sa niečo deje.

View this post on Instagram

Tieni sempre presente che la pelle fa le rughe, i capelli diventano bianchi, i giorni si trasformano in anni. Però ciò che è importante non cambia; la tua forza e la tua convinzione non hanno età. Il tuo spirito è la colla di qualsiasi tela di ragno. Dietro ogni linea di arrivo c’è una linea di partenza. Dietro ogni successo c’è un’altra delusione. Fino a quando sei viva, sentiti viva. Se ti manca ciò che facevi, torna a farlo. Non vivere di foto ingiallite… insisti anche se tutti si aspettano che abbandoni. Non lasciare che si arrugginisca il ferro che c’è in te. Fai in modo che invece che compassione, ti portino rispetto. Quando a causa degli anni non potrai correre, cammina veloce. Quando non potrai camminare veloce, cammina. Quando non potrai camminare, usa il bastone. Però non trattenerti mai! Maria Teresa di Calcutta BuonaFestadellaDonna DONNE♥️💖 Thankyou @faick_hair #womansday #woman #girl #photo #portrait #beauty #pictureoftheday #me #profile #girl #fitness #fitnessgirl #fitnessmotivation #work #woman #igersitalia #instagood #instalike #instagramers #instapic #ootd #beautiful #picoftheday #photooftheday #photography #life #lifestyle #womanslook #alessandravalentichoreography

A post shared by Alessandra Valenti (@alessandravalenti09) on

Váhy

Váhy paria medzi také znamenia zverokruhu, ktoré majú radi spoločnosť a potrebu socializovať sa. Preto, keď sú v práci, cítia sa dobre. Vedia ľudí združovať a snažia sa sami v sebe vyrovnať svoje sily a pochopenie pre ostatných. Vieš, aká práca sa Váham hodí najlepšie? Váhy sú dobrí diplomati, ako aj asistenti vedúcich osobností, či úradníci. Našli by sa i ako učitelia a sociálni pracovníci.

Strelec

Toto inšpiratívne znamenie zverokruhu vie poriadne tvrdo pracovať. Nerobí to však preto, lebo musí, ale preto, že ho to napĺňa. Rado povzbudzuje ostatných a veľmi dobre sa prispôsobuje zmenám. Pre strelca je v podstate dobrá akákoľvek profesia, pretože v každej si dokáže nájsť to, čo ho bude tešiť. Napríklad cestovný ruch, ale aj zdravotníctvo.

 

 

 

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy