Unsplash/Katie Drazdauskaite

Rozchody síce nepatria medzi krásne momenty našich životov, ale žiaľ, niekedy aj na to príde. Keď si jednoducho už nemáme čo povedať s dotyčnou osobou, naťahovať to by bola hlúposť. Ale existujú znamenia zverokruhu, ktoré znášajú rozchod veľmi ťažko. Prečo? Pretože sú tak trochu závislé na partnerovi. Respektíve, na lepšie pochopenie, až tak si zvykli na partnera, že sú ako lepidlo a ťažko sa ich vie človek zbaviť.

Nechcú si priznať, že vzťah krachol a iné riešenie ako koniec nie je. Stále žijú v domnienke, že je to len zlý sen, z ktorého sa prebudia a bude všetko tak, ako predtým.

Škorpión

Keď si niekoho škorpión vpustí do svojho života, stane sa ním posadnutý. Najradšej by bol s dotyčnou osobou 24/7. Ide síce o veľmi atraktívne znamenie, avšak jeho najväčším problémom je, že vo vzťahu potrebuje stopercentnú pozornosť. Keď ju nemá, vie dosť dobre vystrájať. A rozchod? Tak to je už iný level. Len ťažko vie prijať fakt, že by mal nastať koniec s jeho polovičkou. Naučil sa určitému stereotypu a v mnohých smeroch sa nových zmien bojí.

Býk

Tvrdohlavý býk. Aj tak by sa dalo opísať toto znamenie. A čo viac? Pokiaľ sa na niekoho zameria, v tomto prípade na svoju polovičku, len ťažko sa ho vie zbaviť. Pretože, ak sa on rozhodol byť oddaný vzťahu, očakáva to aj od partnera. Iná možnosť neexistuje. No, čo ak to už neklape a nastal čas na rozchod? Býk tento fakt veľmi ťažko znáša a rozísť sa s ním nebude malina.

Baran

Vo všeobecnosti je známe, že baran patrí medzi „prelietavé“ znamenia zverokruhu. Avšak, ak sa dá do vzťahu s niekým, kto mu počarí, automaticky mení kartu a je na partnerovi závislý. Ani nepomyslí, že by mal nastať niekedy koniec. Dobre, možno je to z jednej strany aj dobré. Ale keď už vzťah prestane naberať smer a iná cesta ako rozchod nie je, baran to jednoducho nevie prijať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy