instagram/jovi_travel

Verného partnera by chcel každý, no nie vždy sa to aj splní. Preto sme pre teba pripravili zoznam znamení, ktoré sú zoradené podľa vernosti.

„Najlepšia cesta, ako vychovať muža k vernosti, je dať mu jasne najavo, že mu veríme. Akonáhle muž cíti, že je podozrivý z nevery, domnieva sa, že má k nevere právo.“ —  Seneca

Škorpión

Napriek tomu, že sa Škorpión javí ako neverník, keď si nájde pravú lásku, je verný navždy. Je vášnivý a vo vzťahu sa vždy snaží, aby sa iskra nestratila. Túži po tom, aby mal jedného partnera na celý život, preto je verný za každých okolností.

Blíženci

Človek v znamení Blíženci je druhý najvernejší. Ak nájde partnera, ktorý je pre neho zaujímavý a neustále spolu robia nové veci, nehľadá potešenie inde. Vie byť verný v každej chvíli. Pre neho je najväčšie pokušenie nuda, pretože keď sa nudí, chce robiť vzrušujúce veci.

Váhy

Tento človek je schopný hlbokého citu iba vtedy, ak vycíti spojenie pri prvom očnom kontakte. Inak pre neho láska nemá zmysel. Musí okamžite vedieť, že je to jeho pravá láska a zostane s ním navždy. Vie byť verný a hľadá partnera, ktorý by to s ním myslel vážne. Ak necíti chémiu z prvého pohľadu, ani do vzťahu nejde.

Baran

Toto znamenie je veľmi spoľahlivé a plní sľuby presne tak, ako povedalo. Človek v tomto znamení je verný, no partner sa musí stále snažiť. Ich vzťah nemôže spadnúť do stereotypu. Neznáša nudu podobne ako Blíženci, preto neobsedí na jednom mieste.

Býk

Človek v znamení Býka je veľmi žiarlivý, no svojho partnera by nikdy nepodviedol. V mladosti zažil rôzne milostné dobrodružstvá, no s vekom si je istejší, že hľadá vernosť a stálosť. Striedanie partnerov u neho nie je zvykom, pretože je úprimný a keď niekoho skutočne miluje, vie mu zostať verný.

Lev

Láska je Levovou slabou stránkou. Na jednej strane túži zostať verný, no môže sa stať, že zlyhá. V manželstve vie byť verný stále, no pokiaľ majú s partnerom len vzťah, pohráva sa s myšlienkou nevery. Láka ho nová skúsenosť, zážitok, no aj to, čo na to povie okolie.

Rak

Toto znamenie je veľmi romantické, no na druhej strane aj zvodné. Rak však vie zostať verný aj vtedy, keď flirtuje v bare. Je inteligentný a vie, že mu známosť na jednu noc nestojí za celý vzťah. Ak je však single, užíva si všetky benefity.

Vodnár

Vodnár je vo vzťahu veľmi komplikovaný, pretože chce mať slobodu, no túži aj po vzťahu a spolužití s niekým. Nevera je u neho možná viackrát, pretože nie je ako znamenie Rak a nemá silnú vôľu. Podľahne častejšie.

Strelec

V láske je Strelec veľmi náruživý a v posteli potrebuje iskru. Ak ju nemá, hľadá ju inde. Dlhodobý vzťah ešte nemal, pretože nestretol toho pravého človeka. Je neverný veľmi často, pretože pre neho to nie je až taká hlboká vec.

Kozorožec

Aj keď sa môže zdať, že Kozorožec miluje oddane, opak je pravdou. Partnerov strieda, pretože nevie zostať žiadnemu verný. Niekedy si myslí, že to je jeho chyba, avšak vie, že sa to deje preto, pretože ešte nestretol pravú lásku. Nikdy nebol skutočne zamilovaný.

Panna

Človek v znamení Panny nemá zábrany pred ničím. Strieda partnerov v posteli veľmi často. Lákajú ho nové veci, pretože rutina je pre neho neznámy pojem. Je perfekcionista, kvôli čomu si ešte nenašiel partera, ktorý by to s ním vydržal.

Ryby

Citlivé Ryby netúžia po tom, aby zostali niekomu verné celý život. Pre tohto človeka je život dobrodružná cesta, ktorú si musí čo najviac užiť. S nikým sa nechce viazať, pretože chce svoju slobodu. Človek v tomto znamení je najväčší neverník.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy