modrooká žena

Prvý piatok v novom mesiaci bude priať nečakanému stretnutiu. Vo vzťahu čakajú niektoré veľmi pekné chvíle so svojou polovičkou, iné si musia dať pozor na hádky. Relax prospeje po pracovnom týždni viacerým. Aký deň praje horoskop tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že láska sa v páre naďalej prehlbuje, je taktiež možné, že do konca mesiaca dôjde v tejto oblasti k niečomu výnimočnému. V práci dnes pôjde všetko podľa predstáv, avšak buď na pozore pre tými, ktorí síce sľubujú, no nič z toho nedodržia.

Býk

Patríš medzi tie osoby, ktoré majú veľmi silný inštinkt, preto ak túžiš niečo povedať, vyslovíš to. Dnes si daj na túto vlastnosť pozor, pretože by si mohla svojej polovičke ublížiť. Je taktiež možné, že v práci sa niektoré veci skomplikujú, venuj preto pozornosť kolegom.

Rozhodnutia vo vzťahu
zdroj: Unsplash/Erik Lucatero

Blíženci

Priaznivý Jupiter sa postará o pohodu na pracovnom poli. Horoskop dokonca hovorí, že niekto by sa mohol stať sám sebe nadriadeným. Večer bude priať zamilovaným dvojiciam, ak je potrebné vyjasniť si s partnerom niektoré záležitosti, máš na to priestor práve dnes.

Rak

V prípade, že je tvoj vzťah zdravý, bude ti priať Mesiac, ktorý je takýmto párom dnes naklonený. Prežiješ veľmi pekné a nežné chvíle so svojou polovičkou. V práci využi svoju kreativitu a inšpiruj sa ňou, môže ťa nakopnúť k ďalším cieľom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop