žena našla šťastie v náručí muža ako jej predpovedal horoskop

Konečne piatok! Po náročnom týždni pre niektoré znamenia ti prinášame horoskop na posledný pracovný deň.

Budeš mať príjemný piatok alebo sa budeš topiť v slzách? Zisti, či nájdeš svoje šťastie v náručí nového chlapa alebo kamarátky. Možno sa ozve minulosť a možno budeš kráčať vpred a spravíš dlhý krok, ktorý ťa môže posunúť ďalej v budúcnosti.

Horoskop na dnes

Baran

Dnešný deň bude pre baby v znamení Barana vyčerpávajúci. Napriek tomu, že je piatok, pracovať ti budú musieť všetky mozgové bunky. V robote totiž od šéfa dostaneš ťažkú úlohu, ktorú budeš chcieť splniť hneď. Nechce sa ti ju nechávať na pondelok. Večer ťa do mesta zase zlanária kamošky a hoci sa ti veľmi nebude chcieť ísť, pretože budeš vyčerpaná z práce, prehovoria ťa.

Býk

Tvoj piatok bude dosť únavný. Už ráno sa ti bude ťažko vstávať z postele. Možno si včera išla spať neskoro. Zanadávaš si na budík a do práce pôjdeš úplne otrávená. Niekedy v polovici dňa si ale uvedomíš, že o malú chvíľu je tu víkend a ty si oddýchneš. Po príchode domov ťa opäť pritiahne posteľ, kde si užiješ voľný večer s partnerom.

dievča vo svetri na posteli
zdroj: Unsplash/achidu

Blíženci

Horoskop na dnešný deň predpovedá, že existuje možnosť hádky s partnerom. Kvôli tomu budeš mať uplakaný deň. A to dokonca aj v práci či na prednáške v škole. Keď to ale na teba príde, radšej si odbehni na toaletu, nech kolegovia nezistia tvoju slabosť, inak by ju mohli využiť proti tebe. Po príchode domov sa to ale všetko vyrovná a tvoj deň skončí lepšie, ako si očakávala.

Rak

Raky budú mať dnes celkom sentimentálny piatok. Možno sa ti v noci snívalo o niekom z minulosti a tebe sa do mysle vráti nostalgia. Alebo si spomenieš na niekoho, kto už nie je medzi živými, kvôli čomu si aj poplačeš. V takejto situácii je dobré, aby si po robote zašla na cintorín. Prípadne si sviečku zapáľ doma a pomodli sa. Tvojej duši sa uľaví.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop