Unsplash/Tamara Bellis

Ľudia nás opúšťajú dennodenne aj bez toho, aby nám poskytli racionálne odôvodnenie prečo. To nás mnohokrát núti prestať dôverovať ostatným a každého hádzať do jedného vreca. Takéto situácie bývajú častým dôvodom, prečo sa nevieme opäť zamilovať a žiť ten šťastný život v spoločnosti druhých. Žiaľ, niektorí ľudia sa boja záväzkov a úprimných citov. Nedokážu vydržať dlho vo vzťahu a ani dokonca v priateľstve. Potrebujú neustále zmeny a za všetkým dávajú bodku skôr, než by zistili, že je to hlúposť. 

Ktoré znamenia teda majú tendenciu nás opustiť, a to aj napriek tomu, že urobíme pre záchranu všetko, aby zostali?

Škorpión

Je jedno, že si donedávna hovorili najlepší priateľ, frajer alebo frajerka. Keď to tak cíti, opustí bez slov a už sa neukáže. Rýchlo zuteká a nehľadí na pocity druhej strany. Je až príliš sebecký, aby dal aspoň vysvetlenie, čo sa v ňom zrazu zmenilo.

Potrebuje cítiť slobodu a nechce sa viazať. Teda len na určitú dobu. Potom sa chce dostať do starých koľají a žiť sám. Vo svojej podstate má svoj vlastný svet. Nie je to o tom, že by si bola na chybe ty, proste je len taký.

Lev

Je až príliš veľký egoista. Ak sa rozhodne zbaliť kufre, nepomôže ti nič, čo by ho zastavilo. Preto je zbytočné míňať sily. Radšej ho nechaj ísť a nezamýšľaj sa nad tým, čo si urobila nesprávne.

Možno až potom pochopí, že mu chýbaš a bude ťa chcieť späť. I keď u Leva to nie je časté, ale stať sa to môže. Na druhej strane, vo vzťahu nie je stály a nehľadá nič dlhodobé. Ak to máš rozdielne ako on, pri ňom nenájdeš šťastie.

Býk

Vymenuje ti x chýb, ktoré sa mu na tebe nepáčia, ty začneš na nich pracovať, no aj tak dá tomu všetkému stopku. To bude zrejme tým, že nikdy mu nie je nič dosť dobré a hľadá vinníka všade, len na seba sa nepozrie.

Totižto, vo všeobecnosti málokoho si pustí pod kožu ,a aj keď niekomu venuje pozornosť, nemyslí to hneď tak, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Býk je komplikované znamenie, pri ktorom potrebuješ trpezlivosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy