Aj keď by sme veľa vecí chceli vyriešiť samy bez akejkoľvek pomoci, niekedy sa nám rada a odporúčanie od niekoho iného predsa len zíde. Viac hláv, viac rozumu. Zároveň je však dobré vyberať si, od koho si takúto pomoc vypýtaš. Nie každý by ti mohol poradiť najlepšie.

Našťastie existujú tieto 4 znamenia zverokruhu, ktoré rozdávajú tie najlepšie rady. Ak máš s niečím problém, neboj sa na nich obrátiť. Môžeš si byť istá, že sa budú snažiť poradiť ti čo najlepšie.

Panna

Práve toto znamenie dokáže dať jedny z najlepších rád. Vyber si ju ale len v prípade, ak chceš počuť to, čo ti naozaj pomôže. Panna ti ani zďaleka nebude hovoriť len to, čo si myslí, že chceš počuť. Povie ti pravdu, ktorá sa niekedy nemusí počúvať najlepšie, no otvorí ti oči. Keďže rady analyzujú, aj na tvoj problém sa pozrú z viacerých uhlov a ponúknu najlepšie možné riešenie.

Ryby

Ak potrebuješ bútľavú vŕbu, ktorej by si sa vyrozprávala a vyplakala, určite si vyber Ryby. Emócie sú pre nich niekedy dôležitejšie ako hovorené slovo. Pozorne si ťa vypočujú, aby poriadne nacítili tvoj problém a budú ti vedieť poradiť. Rovnováha medzi citmi a rozumom je pre nich dôležitá, preto budú hľadať to najlepšie možné riešenie. Ostatným vedia poradiť veľmi dobre, no ak by si chcela radiť ty im, to by už nepočúvali.

Kozorožec

Tak, ako sú pre Ryby prirodzené emócie, pre Kozorožca je dôležitá realita a praktickosť. Nepremýšľa nad tým, čo by bolo keby, ale na všetko sa pozerá realisticky a bez prikrášlenia. Možno ti nepovie, ako si sa do tohto problému dostala, ale určite z neho nájde cestu von. Kozorožec ti najlepšie poradí v oblasti práce či peňazí, no ak sa potrebuješ pozrieť na svoje vzťahy s čistou hlavou, tiež ide o ideálnu voľbu.

Blíženci

Blíženci si v živote často prešli už všeličím, vďaka čomu sa poučili a teraz môžu svoje životné skúsenosti odovzdávať ďalej. Rozpráva sa s nimi veľmi dobre, miestami budeš mať možno pocit, že sa im môžeš zveriť naozaj s čímkoľvek. Dokážu sa vcítiť do pocitov iných, preto vedia aj dobre poradiť. Niekedy bude ich riešenie možno trochu komplikované a zdĺhavé, no snažia sa na tvoj problém pozrieť zo všetkých uhlov.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.