Žena a muž sa hádajú v kuchyni
Pexels/MART PRODUCTION

Žiaľ, aj hádky patria k Vianociam. Konečne je doma celá rodina, preto je logické, že sa v niektorých veciach názory členov nestretnú.

Tieto 3 znamenia sú v tomto čase viac podráždené a vždy sa cez vianočné sviatky hádajú.

Býk

Silná osobnosť v znamení Býka má svoju hlavu, svoje názory a svoje predstavy o tom, ako by mali Vianoce vyzerať. Keď je všetko podľa neho, dokáže byť milý, pozorný a pokojný, no akonáhle na neho niekto vyvíja nátlak a chce vykonávať zmeny v jeho systéme, je nespokojný a púšťa sa do hádok.

Nedokáže sa zmieriť s tým, že by mali byť jeho myšlienky a nápady utlačené a stratené. Ako nad všetkým v živote, aj nad Vianocami potrebuje Býk cítiť kontrolu. Jednoducho si myslí, že má vždy pravdu a žiadne argumenty ho nepresvedčia o opaku. Radšej mu počas sviatkov neprekážaj v ceste, pretože by rýchlo vybuchol a začal sa s tebou hádať.

Panna

Človek v znamení Panny je perfekcionista, preto tu nemohol chýbať. Na Vianoce musí mať všetko poupratované, napečené, navarené, nachystané a vianočné dekorácie musia byť na svojom mieste. Nič sa nesmie pokaziť, pretože ak áno, vybuchne ako sopka. Tento človek je výborný organizátor, preto nemá rád, ak niečo nevyjde podľa plánu.

Znamená to pre neho zbúranie ilúzií a snov. Nie je príliš intuitívny, preto má rád všetko dopredu nachystané. Obľubuje, keď vie o všetkých zmenách, ktoré sa robia. Počas sviatkov sa dokáže hádať každý deň, lebo si veci predstavuje inak, než jeho rodina. Verí, že nikto okrem neho nevie dať veci na správne miesto a udržiavať poriadok.

Lev

Lev potrebuje mať všetko dokonalé. Celý život sa snaží byť najlepšie znamenie zverokruhu, no stále mu uniká podstata, že o tom to vôbec nie je. Trvá však na tom, že Vianoce musia byť vyšperkované, pretože ak také nie sú, o čom vlastne (podľa neho) sú? Keď sa niečo počas sviatkov rozbije, pripáli, nepodarí, nestíha alebo nebodaj niečo nefunguje, hneď je „oheň na streche“. Celé toto obdobie je len v napätí, aby bolo všetko perfektné.

Vinný je za to človek, ktorého má Lev po ruke a nezáleží mu na tom, že to jeho chyba vôbec nie je. Pre Leva sú vianočné sviatky najstresujúcejšie z celého roka, pretože hádky zažíva permanentne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy