Dcéra Separa a Tiny
Instagram/tinaslovakia, Instagram/separ_dms

Iba pred niekoľkými týždňami nás známa speváčka šokovala, keď z jej instagramového účtu zmizli všetky fotky. Potom ale priznala, že nejde o to, žeby sa so svojím mladým partnerom Karolom rozišla, ale je to taký reštart. Sociálnu sieť si chce naplniť novými, krajšími spomienkami. Napríklad včera sa Tina na svojom Instagrame pochválila zábermi Aničky. Na koho sa viac podobá dcéra Separa a Tiny? 

Tina so Separom a deťmi

Za pretriedeným instagramovým profilom nebolo nič vážne, jednoducho, nový začiatok. „Za to, že som tu, v plnej sile, s rastúcim entuziazmom a radosťou zo života. S úžasnými, múdrymi, talentovanými deťmi. S milujúcim partnerom. S rodinou a ľuďmi okolo mňa, ktorí ma nezištne podporujú, pomáhajú a ľúbia ma,“ prezradila Tina na svojom Instagrame, kde sa jej na túto tému fanúšikovia pýtali, o čom sme ti aj my písali. Nechýbajú tam ale, samozrejme, zážitky s deťmi – dcérkou a synom Leom, ktorého porodila expartnerovi, futbalistovi Richardovi Lásikovi, pred deviatimi rokmi.

Vo februári Anička oslávila svoje siedme narodeniny a už tam sme mohli vidieť, že z nej rastie krásna a inteligentná slečna. Prekvapila aj tým, že so Cynthiou má super vzťah, za čo je Separ, samozrejme veľmi šťastný. Speváčka takisto našla lásku po boku mladšieho partnera. A musíš uznať, že pri ňom úplne žiari šťastím, a ako keby ešte aj omladla.

Tina vyzerá úžasne

Po kom je dcéra Separa a Tiny?

A veru, že na speváčkinej sociálnej sieti to teraz srší radosťou a šťastím. Pýši sa tam najmä svojimi deťmi, ktoré sú šikovné po svojich rodičoch. Napríklad Anička mala včera tanečné vystúpenie a vo videu nižšie môžeš vidieť, aká je talentovaná. Na koho sa dcéra Separa a Tiny viac podobá? 

Na niektorých fotkách či videách na Instagrame oboch rodičov môžeš postrehnúť, že aj Anička je ako chameleón a neustále sa mení. Raz sa podobá skôr na rapera a inokedy na speváčku. A čo myslíš ty? Posúdiť to môžeš v našej FOTOGALÉRII.

Zdroj: Instagram/tinaslovakia

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News