Dara Rolins a Tina
Instagram/dararolins_vermi, Instagram/tinaslovakia

Slovenské speváčky Dara Rolins a Tina to na pódiu veľkolepého koncertu dali na Britney Spears a Madonnu. Okrem toho, že si spoločne zaspievali, nezabudli ani na horúce bozky pred vypredanou O2 arénou. Tina sa s tým pochválila na svojom Instagrame.

Určite si stihla postrehnúť, že spevácka diva Dara Rolins cez víkend mala narodeninový koncert k okrúhlym 50. rokom v pražskej O2 aréne.

Dokonca sme ti pred niekoľkými hodinami písali, že okrem iných si tam zaspievala aj so svojím expartnerom, raperom Rytmusom. Tým všetkých šokovala, keďže od rozchodu v roku 2018 sa spolu objavili prvýkrát na verejnosti.

Rytmus a Dara Rolins
zdroj: Facebook/Dara Rolins

Dara Rolins a Tina sa bozkávali na pódiu

Okrem Rytmusa, Moniky Bagárovej či Anity Soul sa teda na pódiu objavila aj speváčka Tina. Tá oslávenkyni zablahoželala tak vrúcne, že dokonca existuje fotka, na ktorej sa Dara Rolins s Tinou bozkávajú. 50-ročná speváčka si ju potom od kolegyne prezdieľala na svojom instagramovom profile spolu s piesňou „One kiss“,  v preklade „Jeden bozk“ od Dua Lipy.

Ktovie, možno im boli inšpiráciou práve ikonické speváčky Britney Spears a Madonna, ktoré takto na jednom zo svojich koncertov šokovali fanúšikov. Fotku legendárneho bozku amerických speváčok môžeš vidieť po kliknutí SEM. A potom si ju porovnaj so slovenskou verziou.

Dara Rolins a Tina
zdroj: Instagram/tinaslovakia

Zdroj: Instagram/tinaslovakia

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News