Americký herec Chris Pratt uzavrel manželstvo s Katherine Schwarzenegger. Dvojica sa zosobášila tento rok 8. júna v kalifornskom Montecite.

Čerstvý štyridsiatnik si vzal za manželku dcéru Arnolda Schwarzeneggera, v rozhovore pre Entertainment Tonight vyhlásil, že v ich vzťahu je všetko v poriadku. „Človeče, som šťastný. Boh je dobrý. Cítim sa naozaj požehnaný. Všetko je skvelé,“ vyjadril sa.

Dvojica začala randiť vlani v júni. Očividne im to veľmi klape, tento rok totiž vyhlásili zásnuby a aj sa zobrali. Chris Pratt vstúpil do chomúta už po druhýkrát. Prvý raz to bolo v roku 2009 s herečkou Annou Faris. Po ôsmych rokoch sa nakoniec rozviedli.

Christopher Michael Pratt sa preslávil vďaka roli  Petra Quilla alias Star-Lorda z filmov Strážcovia Galaxie (2014), Strážcovia Galaxie 2 (2017), Avengers: Nekonečná vojna (2018) a Avengers: Endgame (2019). Účinkoval aj v seriáloch Everwood (2002 – 2006) alebo O.C. California (2003 – 2007). Svoj hlas prepožičal do snímok Lego príbeh (2014) a Lego príbeh 2 (2019).

Zdroj: SITA, femalefirst.co.uk 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.