Photo by Jonathan Borba on Unsplash

Keď sme boli malé, hovorili nám, že ak nám robí kamarát „zle“, je to preto, že sa mu páčime. Dnes sme však už dospelé a muži upustili od chlapčenského podpichovania. Ako teda zistiť, že nás chlap v skutočnosti miluje? Že nechce byť iba kamarátom či kolegom? Všímaj si tieto veci!

Počúva ťa. Naozaj

Chlapovi, ktorý k tebe neprechováva romantické city, môžeš hovoriť hocičo, zapamätá si nejaké dôležité veci a všetko ostaté vyletí druhým uchom. No muž, ktorý ťa miluje, počúva každé jedno slovo pozorne a zapamätá si každý detail. Každý detail, ktorý mu o tebe napovie niečo viac.

Chce vedieť, čo ťa nahnevá, čo ťa poteší, čo si zažila, k čomu máš vrúcny vzťah, … sú to všetko veci, ktoré mu tvoria obraz o tebe a on ich chce vedieť, pretože raz, jedného dňa, ťa nimi túži prekvapiť.

Nikdy ti nepovie nie

Nech už potrebuješ malú alebo veľkú pomoc, on ti nepovie nie. Nedokázal by ťa odmietnuť, pretože nechce, aby si sa trápila alebo mala nejaký problém. Dokonca sa pre teba snaží robiť aj veci, ktoré sám nevie, no chce ti byť na blízku, aby si vedela, že je to on, na ktorého sa môžeš vždy obrátiť.

Daj si však pozor na to, aby si toho zamilovaného dobráka iba nevyužívala. Zlomíš mu srdce.

Povie ti svoje tajomstvá

Ak sa niekto nebojí odhaliť svoje city, zraniteľné miesta a tajomstvá pred iným človekom, znamená to, že k nemu prechováva silnú dôveru. A to sa dá iba k ľuďom, ktorých máme naozaj radi. Chlapi to síce robia neradi, no ak sa s ním môžeš porozprávať o hocičom a on ti všetko povie, ver, že k tebe cíti niečo viac. Nikomu inému by nedovolil nahliadnúť do jeho duše.

Robí s tebou i nudné veci

Chodí s tebou na nákupy, vyvenčiť tvojho miláčika, pozerá s tebou seriál, ktorý ho ani nebaví, no ty si celá unesená, … je ochotný s tebou robiť hocičo, dokonca aj makať nadčasy, len aby s tebou strávil ešte chvíľu. Chce byť v tvojej blízkosti, aby sa mohol s tebou zbližovať a presvedčiť ťa, že možno on bude pre teba ten pravý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating