instagram.com/jasmina_alagic

Raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský a známa moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská sú šťastnými a milujúcimi rodičmi. Ich maličký syn Sanel oslávil už svoje prvé narodeniny. O všetkom informovala Jasmina na svojom instagramovom profile. Pozri, aký majú spolu krásny vzťah!

Sanel mal svoj sviatok 26. júla. Jeho mamička zhodnotila, že týchto 365 dní bolo naozaj nádherných a prezradila jednu z jeho najlepších vlastností. „Doprial si mi byť šťastnou a hlavne stále vyspatou maminou, ktorá netušila čo znamená padať na hubu večer, a to ti naozaj nezabudnem kamarát, viem, že to ani zďaleka nieje samozrejmosť,“ informovala vo svojom poste.

„Chcem, aby si vedel, že si to najúžasnejšie, čo by som si ani nedokázala vysnívať, že každý koho sa tvoja prítomnosť dotkne ten sa usmieva, to nech ti prosím ostane,“ napísala Jasmina. Tieto gény možno zdedil práve po nej, pretože aj ona srší večným optimizmom.

„Sanel, slová MILUJEM ŤA pri Tebe nabrali úplne iný význam si moja zhmotnená duša a ja Ti sľubujem, že budem robiť všetko preto aby si moju prítomnosť vyhľadával aj keď už budeš veliký, taká spriaznenosť nech je medzi nami,“ vyjadrila svoje emócie.

Na záver dodala, že bude kvôli nemu najlepšou verziou samej seba a za všetko sa poďakovala aj svojmu manželovi Patrikovi. Toto nie je prvá veľká udalosť, ktorú spoločne oslavujú. Známy manželský párik sa pred pár mesiacmi dočkal aj svojho prvého výročia svadby. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

View this post on Instagram

Milovaný náš Sanel. Dnes máš svoj prvý rok a ja šťastím musím úprimne povedať, že bol naozaj nádherný. Doprial si mi byť šťastnou a hlavne stále vyspatou maminou, ktorá netušila čo znamená padať na hubu večer, a to ti naozaj nezabudnem kamarát, viem že to ani zďaleka nieje samozrejmosť 😂🙏❤️ za to ale samozrejme patrí aj obrovská vďaka všetkým ktorí Ťa hrozne moc ľúbia a ktorých srdce si roztopil tiež, naše babičky,dedo, naša mámo babi Jari, naša Domi, Tvoje tetičky Šašo, Veroni a Tvoja Gabi 😘 Chcem aby si vedel, že si to najúžasnejšie čo by som si ani nedokázala vysnívať,že každý koho sa tvoja prítomnosť dotkne ten sa usmieva, to nech ti prosím ostane🙏 nieje nič dôležitejšie aby si vedel rozdávať a prijímať lásku a šťastie, o zdravie sa modlím každý večer 🙏 Sanel, slová MILUJEM ŤA pri Tebe nabrali úplne iný význam si moja zhmotnená duša a ja Ti sľubujem, že budem robiť všetko preto aby si moju prítomnosť vyhľadával aj keď už budeš veliký, taká spriaznenosť nech je medzi nami❤️ Posnažím sa byť tou najlepšou verziou toho čo Ťa urobi šťastným, S láskou Mama PS: Tatko Paťko ďakujem za Teba bez Teba by nič z toho nebolo, z toho čo teraz máme, našu rodinu🙏ľúbime Ťa ❤️

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News