keď muž povie "ľúbim ťa"

Každý sa vo vzťahu posúva takou rýchlosťou, aká mu je príjemná. Nič netreba na začiatku uponáhľať a vôbec nemusíš mať výčitky kvôli tomu, keď ti muž povie prvý „ľúbim ťa“, no ty ešte nie si pripravená povedať mu to tiež. Vieš, ako by si sa v takejto chvíli mala zachovať?

Najdôležitejšie zo všetkého je zachovať chladnú hlavu. Nesprávaj sa zvláštne, neošívaj sa pred ním a neuhýbaj sa jeho pohľadu. Vyhni sa frázam typu „ďakujem“, ktoré môžeme neraz vidieť vo filmoch. Patria k tomu najhoršiemu, čo môžeš v daný okamih vypustiť z úst.

Úprimnosť nadovšetko

Nemala by si ho ale ani vodiť za nos a pretvarovať sa, že je všetko v poriadku. Buď k nemu úprimná a povedz mu, že ešte nie si pripravená. Vzápätí by si mu mohla povedať o veciach, ktoré sa ti na ňom páčia a ktoré máš rada. Objím ho, daj mu pusu a buď k nemu milá a vľúdna. Ukáž mu, že ti na ňom záleží, ale že z nejakého dôvodu ešte potrebuješ chvíľku času. Ak presne vieš, prečo to tak je, neváhaj a povedz mu o tom.

Nedovoľ mu, aby na teba tlačil, pretože tým nezíska nič, akurát tak opak toho, čo by asi chcel. Keď ti muž povie ako prvý „ľúbim ťa“, neznamená to, že má navrch a že teraz si môže diktovať, ako sa váš vzťah bude ďalej uberať. Ak by sa mal takto správať, asi to nemyslí až tak vážne, ako sa ti snaží nahovoriť.

Ak ťa naozaj ľúbi a chce s tebou byť, počká. Len k nemu musíš byť naozaj úprimná a rozprávať sa s ním. O všetkom, o tvojich problémoch, o vašej budúcnosti, o tom, ako sa cítiš v jeho prítomnosti. Keď budeš presvedčená o tom, že on je ten pravý, daj mu to vedieť. A potom si len užívajte jeden druhého.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating