Nájsť si lásku na celý život, to znie tak trošku ako z filmu a nereálne. Čo povieš? No keď zapojíme našu predstavivosť a stotožníme sa aj s tou možnosťou, že by to predsa len bola pravda, tak potom vedz, že áno, môže sa to stať aj tebe! A predstav si, že dokonca i samotné hviezdy to tak chcú… Preto ti dnes prinášame krátky zoznam tých znamení zverokruhu, ktoré sú pre seba jednoducho stvorené.

Býk a  Panna

Býk je to znamenie zverokruhu, ktoré potrebuje cítiť hneď od začiatku pevnú pôdu pod nohami a romantiku. I keď sa to na prvý pohľad nezdá, Panna je presne tá polovička, ktorá mu to vie dať. Lebo keď sa Panna skutočne zaľúbi, je pravý opak toho, ako ju poznáme. Býk potrebuje verného a romantického partnera, ktorý bude mať oči len a len pre neho. Ak Býk nájde svoju spriaznenú dušu, bude jej verný až do konca života. Potrebuje ale niekoho, komu bude môcť vracať priazeň a toho, kto sa podriadi jeho zmyslu pre seriózny záväzok.

View this post on Instagram

They liked it so they put a ring on it. 💍

A post shared by Love is Blind (@loveisblindnetflix) on

Lev a Váhy

Lev, kráľ zvierat… A to sa veru prejavuje i v ľuďoch narodených v tomto znamení zverokruhu. Lev potrebuje niekoho, kto je sebaistý, tajomný a schopný zvládnuť ich „kráľovskú“ povahu. Levy sú totiž beznádejne priťahovaní k záhadným ľuďom, ktorí sú tak trochu pod rúškom tajomstva. A Váhy, to je to znamenie, ktoré je azda najideálnejšie k Levovi. Spoločne sa vedia tak zohrať, že to ani svet nevidel.

Strelec a Baran

Pre Strelca je extra dôležitá nezávislosť a sloboda. Aj keď je zadaný, nesmie sa cítiť obmedzovaný, lebo inak ujde. Potrebuje duševne otvorenú a slobodomyseľnú bytosť, ktorá nebude trvať na tom, aby ho zmenila za každú cenu. A vieš kto je taký? No Baran, zábavná a otvorená osoba, ktorá ich nebude zväzovať. Vzájomne sa vedia dopĺňať a preto sú spolu šťastný. Našli harmóniu.

 

 

 

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.