Pexels/Joshua Rawson-Harris

Každý z nás sa niečoho bojí. Máme malé aj veľké strachy, každodenné či také, ktoré nad nami visia od narodenia. Zisti podľa svojho znamenia, čo pre teba predstavuje úplne najväčší a celoživotný strach.

Baran

NEÚSPECH – si tvrdohlavý a ctižiadostivý človek, ktorý má veľké sny a ciele. Ak by sa nesplnili, cítila by si sa ako človek, ktorý zlyhal. A to nechceš dopustiť.

Býk

VEĽKÉ ZMENY – ty si človek, ktorý má rád stabilitu, pocit bezpečia a domova. Máš strach, že by sa tvoj život úplne zmenil a ty by si v ňom neisto blúdila. Strata zázemia ťa desí.

Blíženci

VYSTUPOVANIE PRED ĽUĎMI – tvoj veľký životný strach nie je v podstate taký hrozný. Bojíš sa rozprávať pred množstvom ľudí, trému máš tak veľkú, že ťa úplne ovládne.

Rak

OPUSTENIE – si človek citlivý a láska je pre teba to najdôležitejšie. Najviac sa bojíš toho, že ťa raz opustí človek, ktorého miluješ.

Lev

STARNUTIE – si človek, ktorý chce byť stredobodom pozornosti, máš vysoké ego a staráš sa o seba. Predstava, že raz zostarneš a upadneš do zabudnutia, ťa priam desí.

Panna

CHAOS – ty máš rada veci pod kontrolou a usporiadané. Ak v niečom vládne chaos, nedokážeš sa s tým zmieriť. Priveľmi stresuješ, aj keď nejde o život.

Váhy

DISHARMÓNIA – si človek, ktorý miluje svoj pokoj a čas. Bojíš sa, že raz by sa všetko mohlo narušiť a zmeniť, čo by si ťažko predýchavala.

Škorpión

ZÁVÄZOK – si človek slobodný a nebojácny. To, po čom iní túžia, teba desí. Nie si typ, ktorý by šiel iba tak do dlhodobého vzťahu. Ak sa tak začína diať, jednoducho utečieš.

Strelec

STRATA SLOBODY – a nie len tej, ktorá príde so vzťahom. Celkovo máš strach z toho, že by si raz nemohla robiť všetky tie veci, ktoré máš rada. Ak by ťa niekto uväznil doma, neprežila by si to.

Kozorožec

ZLYHANIE – máš rada organizáciu, poriadok a všetko, čo robíš, chceš dotiahnúť do konca, nech sa deje, čo sa deje. Bojíš sa, že by si v tom nebola úspešná a ľudia by ťa kvôli tomu ohovárali.

Vodnár

ZDRAVIE – udržuješ si zdravý životný štýl a desí ťa pomyslenie na to, že by si bola chorá alebo stratila svoju vitalitu. Starnutie tiež rázne odmietaš.

Ryby

RÝCHLA ZMENA – miluješ pokoj a svoj zabehnutý stereotyp. Bojíš sa, že ak by sa to všetko narušila, citovo by si to nezvládla.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy